http://www.slate.com/blogs/xx_factor/2016/01/05/leonardo_dicaprio_only_dates_women_who_are_20_to_25_years_of_age.html
Koska yli 25 ovat "less fuckable" and he can.
Koska yli 25 ovat "less fuckable" and he can.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Siinä on yksi harvoista miehistä joka voi toivoa naisen olevan tietynlainen ja myös saa sellaisen. Meillä tavismiehillä on vähän erilainen kohtalo..
YTM saa huippuvuosiaan viettävän naisen vaikka olisi itse vanha, YTM ei ota yli 25v haaskaa koska 20v on huomattavasti kauniimpi.
Vaihtaisiko jokainen mies noin naisia jos olisi Leo? Eikö miehet siis rakastukaan? :0
Teillä naisilla ei ole varaa sanoa mitään tuosta asiasta, te ette edes tiedä mitä tarkoittaa rakkaus.
Et vastannu kysymykseen joten et tiedä itsekään
Pussien tyhjennys= rakkaus. Tämä on vastaus.
"Rakastuminen" kestää max. 2 vuotta jotwn jos ottaa 22v naisen niin kyllähän sen jo 25 voi rakkauden mentyä ohi vaihtaa vetreämpään.
Mitä varaa sinulla on naisena sanoa? Sinun sukupuolesi edustajat hakevat eroista 80% ? Näinhän se on, mies onkin heti rakkauteen kykenemätön kun hän käyttäytyy kuten nainen.
Itse olenkin ryhtynyt tasa-arvotalkoisiin vaihtamalla myös naisia ja aina nuorempaan suuntaan kuin mahdollista. :D
Ei ole Leonardo DiCaprio mikään tasokas mies enää. Nuorena se oli hyvän näköinen, mutta nyt pelkkä vanha äijä.
Totuus sattuu. ;D
Burn! :D Noniin kurpat, ikäkriisin ja raivon hillitsemiseksi alkakaahan hymistä mantraanne: Se on vain yksittäistapaus.
Ainahan pervosetiä maailmaan mahtuu. Mutta toimii se toisinkinpäin, ei Madonnakaan deittaile muita kuin vähän päälle 20-vuotiaita nuoria kolleja. Ylipäänsä he, keillä on mainetta ja mammonaa, valitsevat usein itseään huomattavasti nuoremman kumppanin - ihan sukupuoleen katsomatta.
Ja antaisitte edes joskus esimerkin, jossa ihan tavallinen (= ei mainetta/julkisuutta eikä rahaa) 50-60-vuotias pappa saisi muka 20-vuotiaan naisen... Aivan oikein, eipä niitä taida löytyäkään! Eli noiden vanhojen pappojen kanssa ollaan vain rahasta tai maineen takia.