autismi onko se lapsuuden aikainen häiriö

Onko se sairaus tuo audismi,naapurilla on audi 6,se on jatkuvasti pajalla,millon milläkin verukkeella,nyt siitä lahos pari vuotta uusi akku?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Audi ja sitikka ei ole tarkoitettu täysjärkisille. audin akut leviää parissa vuodessa kun sen ajotietokone rouskuttaa virtaa yötä päivää ja vilkuttelee varoitusvaloja yhtenään.

Äänestä

Kuka käski ostaa Audin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heehe kirjoitti:

Onko se sairaus tuo audismi,naapurilla on audi 6,se on jatkuvasti pajalla,millon milläkin verukkeella,nyt siitä lahos pari vuotta uusi akku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu