Palstanaiset

Haluatko mieluummin tulla ätmin lääppimäksi vai mustan miehen panemaksi?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Musta Poikkis <3

Äänestä

Ätmi. En lämpeä mustien miesten lähentelylle yhtään.

Äänestä
  • saanko tulla lääppimään sua

    Äänestä

  • Riippuu ihan miehestä, en harrasta avointen ovien päiviä.

    Äänestä

  • Nainen_28v kirjoitti:

    Riippuu ihan miehestä, en harrasta avointen ovien päiviä.

    Lääppimiseen ei kysytä oikeasti lupaa.

    Äänestä

  • Ei, mutta sä kysyit. Ei mun valinta noista kahdesta silti muutu.

    Äänestä

Joku jännämies olis ihqu.

Äänestä

Jännikset vie jalat alta <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ätminkäinen kirjoitti:

Haluatko mieluummin tulla ätmin lääppimäksi vai mustan miehen panemaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu