Naisasialooseri olisi Natsi-Saksa, DarkFear Neuvostoliitto, Ex-Pua Japani, Totuus2015 Italia, Ratikkakuski Yhdysvallat ja Helka Iso-Britannia.
Jos Sinkut-palsta olisi 2.WW:n taistelutanner
hmmmmmmmmmmmm
10115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Aika hyvä luonnehdinta!
Eikö Ratikkakuskin pitäisi olla Japani? Tosin silloin menisi kaikkien muidenkin palstalaisten roolit uusiksi.
Saiskos jotkut perustelut tähän, että miksi näin?
Koska Naisasialooseri ihannoi Natsi-Saksaa, Totuus2015 on Naisasialooserin ystävä ja liittolainen palstalla vähän niinkuin Mussolini Hitlerille, DarkFear on entinen kommunisti ja Neuvostoliiton ihailija ja on palstalla hyvissä väleissä Ratikkakuskin ja Helkan kanssa jotka taas ovat brittiläis-jenkkiläisen liberalismin kannattajia. ExPua taas on Naisasialooserin liittolainen palstalla vähän samaan tapaan kuin Japani oli Saksalle 2.maailmansodassa ja ExPuan ja Ratikan sanalliset mittelöt palstalla ovat verrattavissa Yhdysvaltojen ja Japanin sotaan Intian Valtamerellä 2.maailmansodassa.
Perustelusi oli tyhjentävämpi kuin aloitus.
Jäämme odottamaan sitä Ratikkakuskin atomipommia mikä tekee ExPuasta hiljaisen hissukan moneksi kymmeneksi vuodeksi.
Vai tuhoaako expua itsensä tekemällä kamikaze -iskun?
Mun mielestäni Expuahan nimenomaan tuhoaa uskottavuuttaan koko ajan näillä henkilöhyökkäys-kurpparaivo-jne-kamikazeiskuillaan, mutta ei se Japanikaan tuhoutunut miesten loppumisen takia.
Jahah, minun kai täytyy sitten olla suomi.
Timpan tytär voisi myös olla Iso-Brirannia kun kerran niin monet maahanmuuttajat ovat käyneet hänessä ja pyrkineet samalla hänen luonaan lisääntymään.
upataas.