Minkälaisista miesten talvitakeista te pidättä eniten? Saa kertoa myös merkkejä ja malleja, jos se vain on luvallista. Entä mistä kaupasta?
PARAS MIESTEN TALVITAKKI?
TalvitakkiaOstamassa
2
765
Vastaukset
- cardigan-
Aito norjalainen villatakki on lämmin mutta ei hiostava, mieluummin villatakki kuin tavallinen kangastakki.
https://norwayshop.com/en/18-dale-of-norway-masculine
Hintavia mutta erittäin laadukkaita. - armani_jeans
Armani Jeans untuvatakki (siis ei AJ kevytuntuvatakkia, vaan sellainen jossa lähtöhinta on korkeampi ja tuhdit ja kimmoisat untuvatoppaukset), on ennenkaikkea hyvännäköinen naisten mielestä, ja lämmin - tarkenee pitkiäkin aikoja pakkasessa vaikka alla pelkkä ohut kerrastopaita. Niitä löytyy tällä hetkellä alennuksesta tosi hyvillä alennusprosenteilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 196980
- 55772
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15516- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55475
- 41463