uusia ystäviä

HEI kaipaisin elämääni uusia tuttavuuksia/kavereita/ystäviä. olen 38v nainen
pohjois-suomesta, eli oulu/rovaniemi kaupungeista katselisin uusia kavereita shoppailuun, baari iltoja viettää miksei reissukaveriksi? spostiosoteeni [email protected]
155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ilmoitus koskee ilmeisesti vain naisia? Voisitko tarkentaa vielä, minkä ikäisiä yms..?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pohjoissuomi kirjoitti:

HEI kaipaisin elämääni uusia tuttavuuksia/kavereita/ystäviä. olen 38v nainen
pohjois-suomesta, eli oulu/rovaniemi kaupungeista katselisin uusia kavereita shoppailuun, baari iltoja viettää miksei reissukaveriksi? spostiosoteeni [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu