Ihmetytti kovasti

pettynytl

Tapasin deitti sivustolla naisen ja sovittiin treffit kahvin merkeissä. Nainen kertoi eronneensa jokin aika sitten ja näin hänen nimettömässään sormuksen painauman ja vaalean kohdan. Hän kertoi vain hakevansa seuraa seksi ja treffailu mielessä ei muuta. Tapasimme joka toinen viikko kolmen kuukauden ajan ja kolmannella tapaamisella harrastimme seksiä ja joka kerralla sen jälkeen. Aloin ihmetellä että miksi ei voida tavata naisen luona, esteitä löytyi esim. Remontti ja putkityöt yms. Lopulta aloin ihmetellä naisen hermostuneisuutta ja pälyilyä kun kävimme kahvilla tai syömässä ja päätin seurata naista tapaamisen jälkeen. Yllätys koetti kun huomasin hänen menevän taloon jossa oli lapsia pihalla ja mies. Lopulta hän kertoi edelleen olevansa naimisissa eikä halunut jatkossa enää tavata. Naiset huijaavat miehiä kun haluavat seksiä kunnes jäävät kiinni valehtelusta.

2

309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eifemakko

      Tasa-arvoa parhaimmillaan. Miehet useimmiten "unohtavat" kertoa olevansa perheellisiä, mutta osaa jotkut naisetkin. Eli jos kotona ei peitot heilu niin haetaan muualta hupia. Ehkä jopa rouva luvan kanssa ollut liikenteessä, onhan niitä aseksuaaleja miehiäkin olemassa ;)

      Mutta onhan se ikävää sattuipa se kummalle sukupuolelle tahansa, joutua hyödynnetyksi. Vaan saithan itsekin hupisi ja nainen kertoi alussa ettei ole hakemassa mitään vakavampaa. :) Eli.. ei nyt niin kovin iso petos.
      Itse en arvosta tuollaista mutta voin ymmärtää muille sopivan.

    • jipoo

      hei kyllä olen olen lähes samaa mieltä .minuakin huijattiin lähes6kk.lähdimme jopa a rannoille . ei siinä vielä kaikki ,nainen syytteli minua vieraisiin lähdöstä .mikä ei pitänyt paikkansa alkuunkaan .eli pilasi minun lomani . voitko kuvitella.? hän kuljeksi muilla suunnilla 3vrk. että tälläistä on sattunut .sekin dietti palstojen naisia jopa k-hämeestä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lopetin kokonaan ravintoloissa ruokailun ja juomisen

      Ravintoloissa hinnat ovat aivan naurettava korkealla. Alkoholin juomisessa ravintoloissa ei ole senkään vertaa järkeä.
      Maailman menoa
      172
      2664
    2. Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä

      Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin
      Rovaniemi
      22
      2294
    3. kukaan ei pakota kasteeseen..

      Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot
      Kaste
      400
      1075
    4. Mari Rantanen eroa! Lausunnot vapun pahoinpitelystä ovat järkyttäviä!

      Poliisiministerin, eli sisäministeri Mari Rantasen on syytä erota!
      Maailman menoa
      155
      999
    5. Kai odotan että

      Juokset vielä perässäni
      Ikävä
      67
      898
    6. Anabaptismin kirous

      Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä
      Kaste
      392
      891
    7. Mitä ikävöit eniten

      kaivatussasi? 🫶
      Ikävä
      63
      868
    8. Kerrohan T miehelle yksi syy

      Miksi hänen tulisi kaivata sinua?
      Ikävä
      102
      767
    9. Rakas, haluan sut niin hulluna kuin olet, tiedän jo sun pakkomielteet ja muut jutut, ihana naiseni

      Kunhan et minun takia satuta itseäsi tai muita, minulla nyt ole niin väliä. Rakas mä ymmärrän ja näen kaiken, sun suure
      Ikävä
      48
      724
    10. Euroviisuhuitelua

      En ole koko viisuista kiinnostunut enkä aio edes katsoa kisoja. Ihmetyttää tämä vouhkaaminen laulaja pariskunnasta joka
      80 plus
      34
      682
    Aihe