Kosmetiikkaan liittyvää työtä tarjolla :)

oriflameveera

Kiinnostaisiko tienata rahaa ja ilmaisia kauneudenhoitotuotteita opintojen tai työn ohessa? Tai haluaisitko vaihtoehtoisesti ostaa vain itsellesi kosmetiikkaa silloin tällöin, josta saat AINA -25% alennuksen? Jos vastasit jompaan kumpaan kysymykseen kyllä, tule mukaan tiimiini!

Oriflame-edustajana aloittaminen on täysin ilmaista, eikä se sido sinua mihinkään. Tämä työ sopii ihan kaikille (kotiäideille, opiskelijoille tai päätoimisessa työssä käyville), sillä saat täysin itse päättää, kuinka paljon panostat Oriflameen ja miten paljon haluat sillä tienata. Mitään myyntipakkoa siis ei missään vaiheessa ole! Jokainen päättää itse, miten työtään haluaa toteuttaa: voit halutessasi näyttää kuvastoja sukulaisille tai ystäville, pitää kauneuskutsuja tms tai sitten vain ostaa itsellesi kosmetiikkaa alennetuin hinnoin. Voit asua missä päin Suomea tahansa, ainoa vaatimus on vähintään 16 vuoden ikä. Asun itse Tampereella ja olen pitämässä helmikuussa pienen preppauksen kaikille uusille edustajilleni, mutta jos et pääse paikalle, niin samat asiat voin kertoa myös s-postitse tai puhelimitse.

Edustajana opit paljon uutta kosmetiikan maailmasta, pääset halutessasi osallistumaan koulutuksiin sekä saat paljon kannustimia myyntiin (esim. tuotepalkintoja) sekä Oriflamelta että minulta. Mikäli kiinnostuksesi heräsi tai tuli mieleen jotain kysymyksiä, niin ota muhun rohkeasti yhteyttä s-postitse [email protected] niin kerron mielelläni lisää! :)

0

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ensi kesänä

        Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
        Ikävä
        70
        3530
      2. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

        Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
        Kotimaiset julkkisjuorut
        148
        3433
      3. Tukalaa kuumuutta

        Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
        Ikävä
        46
        3312
      4. Sinä, ihastukseni

        Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
        Ihastuminen
        53
        2759
      5. Tiedät ettei tule toimimaan.

        Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
        Ikävä
        31
        2013
      6. Okei, myönnetään,

        Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
        Ikävä
        30
        1942
      7. Onko kaivatullasi

        himmeä kuuppa?
        Ikävä
        48
        1676
      8. Et siis vieläkään

        Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
        Ikävä
        40
        1655
      9. Mihin hävisi

        Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
        Iisalmi
        93
        1616
      10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

        En taida nähdä sinua koskaan.
        Rakkaus ja rakastaminen
        39
        1390
      Aihe