http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1453957905667.html
Tolvana kiljuu vaahto suussa, että raiskaus vakava rikos, mutta jättää kertomatta, että tuleeko siitä uhrille edes mitään vammoja ja millaisia nämä potentiaaliset vammat ovat. Saakohan Tolvana palkkion tästä sumutuksesta joiltain femakoilta?
Tolvana kiljuu vaahto suussa, että raiskaus vakava rikos, mutta jättää kertomatta, että tuleeko siitä uhrille edes mitään vammoja ja millaisia nämä potentiaaliset vammat ovat. Saakohan Tolvana palkkion tästä sumutuksesta joiltain femakoilta?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tutkimusten mukaan siitä tulee aivan kauheita henkisiä vammoja xDDDDD
Onko sun mielestä sitten oikein raiskata? Jos on, niin vedätkö itse housut kinttuun ja pyllistät kelle vaan joka sattuu haluamaan tunkea sinuun jotain itsestään tai ympäristöstä?
Älä Jatsuli sönkötä :)
Noo tsot tsot, pitäähän seksipalvelusta maksaa eli sakot pitää antaa, jos poistuu maksamatta.
Odotan sitä vastausta kysymykseeni edelleen.
Jos pitää edes kysyä niin hanki apua itselles. .
Siinä, missä pedofiili katsoo tekonsa oikeutetuksi, katsoo raiskaaja tekonsa oikeutetuksi. Kummassakin tapauksessa tekijä katsoo itsensä tekoonsa oikeutetuksi ja alistaa kummassakin uhrinsa tahtoonsa.
Se vain on siinä mielenkiintoinen näkökulma, kun kumpikin katsoo, ettei tee mitään väärää, salailailevat asiaa
Eihän näillä raukoilla tp-hakijoilla ole varaa edes kunnolliseen seksiin. Paras vaihtoehto olisi antaa näille "lounasseteleitä", joilla voisivat hankkia oikeita intiimipalveluja.
Kalkkunaraili(tausttabändinä tyttörakastajattaret) on naisten raiskaamisen ammattilainen, se tietää kaiken tästä asiasta, kysykää siltä. Psykopaatin psykologiset taidot pitäisi hyötykäyttää näissä tilastoinneissa ihan itse tekijöitä haastattelemalla. Muutenkin tälläisillä naistenraiskaajanaisilla pitäis näkyä ihan nämä ahdistelutilastot työhaastattajille, kun ja jos yrittävät hakea jonnekin töihin missä on mahdollisesti ahdisteltavia uhreja.