Keski-ikäiset sinkkunaiset ovat tylsiä

Ja myös rumia, kitiseviä, itsekeskeisiä, lihavia ja tyhmiä. Keski-ikäisellä tarkoitan kaikkia yli kolmekymppisiä mutta alle 70-vuotiaita.

Metrossa kun katselee millaista väkeä siellä on liikkeellä niin tajuaa miten huutava pula Suomessa on nuorista, parisuhdekelpoisista naisista.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä välitä, ei me keski-ikäiset naisetkaan haluta sua. Tasapeli! Voit keskittyä rauhassa nuoriin kaunottariin kaikkien muiden miesten kanssa. Onneksi pärjäät varmasti loistavasti siinä kilpailussa.

Äänestä

ja niillä on vielä onnellisempi elämä kuin sulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syvärintaääni kirjoitti:

Ja myös rumia, kitiseviä, itsekeskeisiä, lihavia ja tyhmiä. Keski-ikäisellä tarkoitan kaikkia yli kolmekymppisiä mutta alle 70-vuotiaita.

Metrossa kun katselee millaista väkeä siellä on liikkeellä niin tajuaa miten huutava pula Suomessa on nuorista, parisuhdekelpoisista naisista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu