Moro
Löytyykö sodankylästä naisseuraa reissumiehelle? olen urheilullinen ja mukava mies:)
olen viikot sodankylässä ja meinaa pitkät illat hotellissa tuntua tylsiltä
Löytyykö sodankylästä naisseuraa reissumiehelle? olen urheilullinen ja mukava mies:)
olen viikot sodankylässä ja meinaa pitkät illat hotellissa tuntua tylsiltä
Vastaukset 10
Vanhimmat
No löytyyhän sitä. Saamamiehen ei tarvitse kysellä näillä palstoilla.
Naista ei lyöydy, mutta pierulle haisevaa miehen peräreikää, joka on kiinnitetty kieroihin sääriin... sitä kyllä löytyy ja saa. Siihen on sinunkin tyytyminen.
No sillä mennään sitten, reikä kuin reikä. Täytyy tänään ostaa anal-lubea.
Joko olet saanut pierupersettä? Miltä tuntui, oliko hyvät kyydit?
Se kattaa sekä tien vierellä olevat nurmikot, että myös talojen seinustat ja päädyt. Autolla saa tuoda painavaa lastia tai vaikeasti liikkuvan matkustajan oven eteen, mutta lastin purkamisen jälkeen auto on välittömästi vietävä pysäköintialueelle. Maalaisjärkeä saa tietysti tässäkin soveltaa: tavarat saa viedä suojaan sisälle, mutta tavaroiden purkaminen kaappeihin tms. voi odottaa sen aikaa, että auto on viety pois.
Samaisen maalaisjärjen mukaan ajoneuvon kuljettaja ymmärtää noudattaa äärimmäistä varovaisuutta piha-alueella ajaessaan. Piha on ennen kaikkea jalan kulkeville tarkoitettu alue.
Paloturvallisuus edellyttää, ettei palavaa polttoainetta käyttäviä ajoneuvoja ole pysäköitynä talojen päädyissä tai seinustoilla. Mikäli sattuisi niin ikävästi, että ajoneuvo syttyisi tuleen ja sytyttää samalla myös talon, vahingon korvaa ajoneuvon omistaja.
Isännöitsijä antaa väärinpysäköivälle kirjallisen varoituksen järjestyssääntörikkomuksesta ja seuraukset ovat sen mukaiset. Ellei kovapäinen usko, loppupelissä voi tulla lähtö talosta. Tämmöinenkin asia on jo oikeudessa käyty läpi ja lähtö tuli.
Joku nyt sutii anaaliin, ja se niitä harmittaa kuka ei saakkaan?
Saa...
Joku nyt sutii anaaliin, ja se niitä harmittaa kuka ei saakkaan?
Ja sanan eteen ei tarvita anaalista pilkkua.
Onko jo käynyt flaxi?