Hei!
OLen 26-vuotias nainen, sinkku ja lapseton ja haluaisin saada uusia ystäviä yhteiseen ajanviettoon, keskusteluihin ym. Sukupuolella ei ole väliä. Muita samanlaisia?
OLen 26-vuotias nainen, sinkku ja lapseton ja haluaisin saada uusia ystäviä yhteiseen ajanviettoon, keskusteluihin ym. Sukupuolella ei ole väliä. Muita samanlaisia?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Terve!
Oletko kokeillut treffit-osiota? Uskoisin että sitä kautta seuran saanti on melko varmaa.
Itse olen kolmekymppinen oululainen mies ja minulle voi laittaa postia osoitteeseen vekeen at yahoo.com
Viestejä siellä saa miehiltä. Jotkut naiset saattavat kirjoittaa profiilissaan, että uudet kaveritkin tervetulleita, mutta ovat laittaneet ihanteeksi miehet eli hakevatko naiset muka sieltä myös samaa sukupuolta olevia kavereita?
N29 Oulu, ei lapsia, ei eläimiä, ei parisuhdetta. Olen aika yksinäinen. En eti baari/biletysseuraa, vaan juttuseuraa... ja seuraa vaikka muuten kaikkeen tekemiseen. Opiskelen yliopistossa. Jos kiinnostaa, laita viesti ompelupesukone at gmail.com.
Aloittaja laitatko vaikka s.postiosoitteen niin laitan viestiä. Uudet ystävät olisi tervetulleita :-)
Voitte laittaa postia [email protected] , uusia kavereita myös etsimässä.
miksi et ite laita?
Täälläkin etsitään uusia kavereita Oulusta tai lähialueilta. Olen reilu parikymppinen, tavallinen suomalainen mies. Etsin kavereita naisista ja miehistä. Sähköpostiosoitteeni on [email protected] Ottakaa yhteyttä niin kerron lisää itsestäni.
avioliitossa, käytännössä hoitosuhteessa oleva omaishoitaja, aikas yksinäinen mies etsii naisystävää oulun seudulta. Jos satut pitämään koirista niin se on plussaa.
yxomaishoitaja at luukku.com