Kaikki ovat niin tohkeissaan omasta pienestä identiteetistään.
Mikäs trolleille sen parempi.
Joillakin palstoilla kukaan ei välittäisi mitään mutta täällä homma pelaa!
(naurua)
Mikäs trolleille sen parempi.
Joillakin palstoilla kukaan ei välittäisi mitään mutta täällä homma pelaa!
(naurua)
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tylsää tylsää tylsää tylsää...
Mihin gekko kuoli?
Haha, hyvä viesti kerrankin sinulta Luolamatonna.
Kerro se vielä tämän palstan idiooteille, hullu-ukko, puddy-rakas yms no lifet.
Tässä kompleksisessa ajatuksessa pienuudesta on se vika, että kukin kantaja on yhden universumin kokoinen.
Aikuinen ihminen on valmis, kun lapsi hänessä on unohtunut erilaisten pakkausmallien taakse, ja ajattelun käsitteet ovat muodostuneet rutiiniksi.
Erona alustaan, toisilla rubiiniksi.
(Akka kyllä käy vähän kuumana -hihitystä)
No jaa :) sinun on helppo sanoa noin. Olet onnekkaasti jotenkin niin teflon kaikelle oman identiteettisi ulkopuolella olevalle.
Ja minä haluan nähdä Luolamadonnan käsivarsinimmarin! :D
Perustelu pyynnölleni on se, että Luolamadonna vaikuttaa ihmeelliseltä tai joltain.. Hän vaikuttaa taruolennolta, aristokraatilta, taiteilijalta tai hipiltä :D
Olen vähän kaikkea mainitsemaasi.
Lisäksi olen suhteellisen vangitsevassa vauvakuumeessa, 39 vuotias. Minulla on lapselliset puuhelmet kaulassa. Olen myös neitsytlesbo, korkeasti koulutettu ja suhteellisen varakas ja suunnattoman vittumainen ihminen, jolla on mukavia naapureita ja kissa. Poltan, juon ja riehun usein kaupungilla. Ei sukupuolitauteja. Terapia päättyi n. 5v sitten. Käyn normaalisti töissä ja maksan veroja. Todellisia ystäviä on vähän. Olen joidenkin ihmisten mielestä kaunis sekä ulkoisesti että sisäisesti. Epäilen yhä kaikkea paitsi itseäni.
(Hihitystä)
Just joo.
Mites se nimmari?
(Hihitystä)
Öö.. O_o
*Huomaa olevansa valtavassa kasassa nimimerkeillä varustettuja raajoja ja vartalonosia*
:D
.
" #HURTAT# tykkää leikkiä raajoilla ja vartalonosilla" *narsk*
har!1
.