Minun ytm-kaveri pyörittää 3 naista kerrallaan!

mun-ytm-kaveri

Ei ole koskaan sillä ollut naisesta puutetta, ja on 188cm pitkä (ei ole mikään läski, mutta ei laihakaan) ja on sossupummi.

18

112

Äänestä

    Vastaukset 18

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mun-ytm-kaveri

      Niin ja ei sillä nyt mitenkään "erikoinen" naamakaan ole, ja sen naiset sanoneet, että ei sen pippelikään mikään hirveen "erikoinen" ole.

      • Nnnnaaiinennn

        Ei oo sittenkään mun mies. :D :D


    • Kilttiatm

      Pituus on kemia

    • Nnnaaiinennn

      Onkohan se mun mies?????

    • bdfove

      Mut vakava ongelma, kun ei osaa päättää kenen kaa oikeesti haluis olla...

      • hahah

        Ei uskalla päättää kun pitää muut hätävarana,pelkää että jää yksin... melkonen luuseri :)


    • Naiset väittävät että seksin saaminen jakaantuu tasa-arvoisesti, koska "aina kun nainen saa seksiä, niin saa mieskin".

      Aloittaja kertoi hyvä esimerkin. 1 mies saa kolmelta eri naiselta. 2 miestä jää siis ilman.

      Mutta mitäpä väliä tällä seksuaalisella epätasa-arvolla on. Vai mitä, tasa-arvoa vaativat feministit?

      • Kyllähän ne kolme naista voi jaella muillekin kuin vain tuolle yhdelle mainitulle miehelle.


      • PikkuLikka kirjoitti:

        Kyllähän ne kolme naista voi jaella muillekin kuin vain tuolle yhdelle mainitulle miehelle.

        Olet oikeassa, mahdollisesti jollekin toiselle jännämiehelle/komealle miehelle, joka hoitelee myös monta naista. Sitten kun naiset ovat jakaneet anteliaasti pillujaan näissä haaremeissa ja juoksut on juostu, niin voivat kolmekymppisinä alkaa etsimään itselleen sopivaa aisuria elättäjäksi.


      • rumamaija
        super-atm kirjoitti:

        Olet oikeassa, mahdollisesti jollekin toiselle jännämiehelle/komealle miehelle, joka hoitelee myös monta naista. Sitten kun naiset ovat jakaneet anteliaasti pillujaan näissä haaremeissa ja juoksut on juostu, niin voivat kolmekymppisinä alkaa etsimään itselleen sopivaa aisuria elättäjäksi.

        Minä en etsi enkä tule etsimään ketään minua elättämään. Kustannan itse oman elämiseni kuten olen tähänkin asti tehnyt. Ja juuri sen takia en koskaan joudu menemään naimisiin jonkun äijän kanssa, jota en rakasta, ainoastaan jotta hän takaisi toimeentuloni. Kehitysmaissa tuollainen aisuri-/elättäjäavioliitto on paljon yleisempää kuin meillä.


      • rumamaija kirjoitti:

        Minä en etsi enkä tule etsimään ketään minua elättämään. Kustannan itse oman elämiseni kuten olen tähänkin asti tehnyt. Ja juuri sen takia en koskaan joudu menemään naimisiin jonkun äijän kanssa, jota en rakasta, ainoastaan jotta hän takaisi toimeentuloni. Kehitysmaissa tuollainen aisuri-/elättäjäavioliitto on paljon yleisempää kuin meillä.

        "Minä en etsi enkä tule etsimään ketään minua elättämään. Kustannan itse oman elämiseni kuten olen tähänkin asti tehnyt."

        Niin väität nyt. Eri asia miten toimit muutaman vuoden kuluttua. Vain sillä on merkitystä mitä nainen tekee, ei sillä mitä sanoo tekevänsä ja arvostavansa.

        "Kehitysmaissa tuollainen aisuri-/elättäjäavioliitto on paljon yleisempää kuin meillä."

        Mitä sitten? Tekeekö se suomalaisnaisten parisuhdehuoraamisesta itseään varakkaampien miesten kanssa jotenkin oikeutetumpaa ja moraalisesti hyväksytympää?


    • HC-ATM

      Tämä on tosiaan absoluuttinen totuus, että yli 180-senttisenä miehenä voi helposti pyöritellä ihan niin montaa naista kuin mieli tekee.

    • ydem

      Mun YTM-kaveri on alle 180 senttinen eikä mikään komeakaan, mutta on todella ulospäinsuuntautunut ja muutenkin supliikkimies. Näyttelee harrastajateatterissa. Sen naiset on aina sellaisia isotissisiä ja hyvännäköisiä kilttejä tyttöjä joita se pettää mutta nämä naiset itkee sen perään silti.

    • eiikinä

      Onkohan nuo kolme naista toisistaan tietosia? Jos itse olisin yksi heistä niin tarina loppus lyhyeen. Eihän tuollaiseen miehen voisi luottaa jatkossakaan. Tuommoset miehet ei ole kovin hyvässä kurssissa muuten kuin leikkikaluna mutta ei tuommosta vakavaan suhteeseen voi edes ajatella :)

      • Tuskin te naiset ajattelette muutenkaan mitään. Kun pituus on kohdallaan niin voi pyörittää vaikka minkälaista haaremia.


    • HerraPorkkana

      Aikaa myöten joku menee rikki ja sitten sattuu pientä ihmistä sieluun.

    • En kyllä nää, et pitäis olla mitenkään erityinen mies tuohon pystyäkseen..Voihan niitä panokavereita katella nettireffeiltä vaikka viisikin ja sitten tapailla kun molemmille sopii. Ei tuo ole mikään temppu mikäli siihen vaan jollain aika ja mielenkiinto riittää.

    • Niin? Muistaakseni ytm tarkoittaa miestä, joka saa helposti naisia. Eli viestisi sisältö on, että kaverisi, joka saa helposti naisia, pyörittää useita naisia kerrallaan eikä hänellä ole naisesta puutetta.

      Mikä siis mahtoi olla avausviestin informaatioarvo? Että mies joka saa helposti naisia saa helposti naisia?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      25
      1905
    2. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      128
      865
    3. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      123
      657
    4. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      598
    5. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      90
      565
    6. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      541
    7. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      88
      540
    8. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    9. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      63
      503
    10. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      268
      490
    11. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      10
      478
    12. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      474
    13. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      34
      463
    14. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      9
      449
    15. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      32
      441
    16. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      425
    17. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      422
    18. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      416
    19. S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi

      Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan
      Maailman menoa
      9
      407
    20. Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.

      Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as
      Ikävä
      27
      406
    Aihe