Mikäli rekisteröimäänne nimimerkkiinne kirjoittaa rekisteröity nimimerkki määmy. Teille ilmoitan, etten ole rekisteröinyt nimimerkkiäni. Vaan ilkeä palstahäirikkö on sen kaapannut.
Tekijänä on alla löytyvän linkin kirjoittaja, sillä aloituksen kirjoitus sen kertoo
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14137660/kirjoitteleeko
"Kirjoitteleeko
hahahahahhaaa
20.2.2016 16:19
määmy the itsensä kehuja rytmilortto millä nikillä jatkossa?"
Tietämättään hän teki myös palveluksen minulle, silllä oli aikeissa vaihtaa nimimerkkiäni vuoden alusta lähtien ja nyt siihen tuli syy.
Terveisin määmy
VAROITUS! VAROITUS! VAROITUS!
16
247
Vastaukset
- kiinnostumaton
Juu ei hirveästi kiinnosta
- hyljeksitty.apina.sinä
runontaja kirjoitti:
Oletan, ettei määmy suunnannut viestiään sinulle, nikkivarkaalle.
ruuna runkuttaja
- luuserirunoilija
hyljeksitty.apina.sinä kirjoitti:
ruuna runkuttaja
Niin oletkin, hyljeksitty luuseri.
Ny häne o hiukka vaikeempi pöllii mun nikki
- Sönkkö_off
oy_bimbo_ab kirjoitti:
Funtsinki, et oot lapselline
Lääkelehtinen asialla :(
- Hywät_rouwat
Sönkkö_off kirjoitti:
Lääkelehtinen asialla :(
.
"Hywät rouwat"
har!1
. - pysy-messissä
hullu_ukko kirjoitti:
Olis kannattanut valita sellanen nikki missä ei oo L-kirjainta.
Oy_bimbo-ab.ssa ei ole, määmy vaihtoi jo, etkö huomannut.
hullu_ukko kirjoitti:
Olis kannattanut valita sellanen nikki missä ei oo L-kirjainta.
Tai jos haluaa käyttää, niin rekisteröi kaikki variaatiot huomioiden isot iit ja pienet ällät jne
- yhjvklnömnkk
Älä huolehdi. Vakkaritrollin ja nikivarkaan erottaa siitä, että sen jutut on muiden haukkumista, ilkeilyä, ulosteeseen liittyviä, palstalaisia pilkkaavia tai muuta sairasta. Se on jotenkin kateellinen kaikille. Keksisi ja rekkaisi jonkun omaperäisen nimen itselleen, mut ei se kai muuta asiaa täällä.
- mammysunfanny
waroitus on perin aiheellinen syyst'
että yodellisia mämmy' ei ole olemassakaan7
enään kövinkaan montaJuuh eih ooh
Tos melkein
https://www.youtube.com/watch?v=TJdZCcaElM8
Maamy's Day out - Season 8 | Dt 08-05-15
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu126851Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli35806Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi47799- 54691
Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva143684Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus49671Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy186639Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42626Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e25618Kylpyläsaaren huonot ruoka-annokset
Annokset pienenevät ja hinnat nousevat. Bataattiransut 7e ei mistään. Lehtipihvi kutistuu kerta kerralta. Jäätelö halv21614