Joe Blascon ripsari

Onko Joe Blascon ripsari hyvä eli kandeeko ostaa? Olen tottunut laittamaan reilusti väriä ripsiini, joten onko myös riittoisaa ettei heti tartte ostaa uutta?
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitään ripsiväriä ei ole suunniteltu kestämään pitkään. Jokainen ripsiväri kuivuu muutamissa kuukausissa, ja viimeistään puolenvuoden kuluttua ensimmäisestä käyttökerrasta ripsari on jo käyttökelvoton ja kuhisee bakteereja.

Joten riittoisuudesta ei kovasti ole hyötyä. Tässä tapauksessa osta siis halpaa jos haluat säästää.

Äänestä

kuulemma huonoa. muut sen meikit on hyvii, mut ripsari on kuulemma huono!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sandi kirjoitti:

Onko Joe Blascon ripsari hyvä eli kandeeko ostaa? Olen tottunut laittamaan reilusti väriä ripsiini, joten onko myös riittoisaa ettei heti tartte ostaa uutta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu