En halua olla kaveri miesten kanssa!

Vain naiset kelpaavat kaveriksi! Tykkään enemmån heidän pehmeistä arvoistaan!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En oikein usko, että paljon naisten kuvaa maailmasta ymmärrät. Ihan löytyy kuule joka lähtöön. Ongelma on siinä, että keräät tietosi netistä.

Ei netillä ja todellisuudella ole mitään tekemistä keskenään.

(Hihitystä)

Äänestä

aloittaja on oikeassa naiset on aitoja kavereita joiden kanssa haluaa tehdä kaikkea ja haluaa olla aito ystävä ja heille voi ehdotella ja pussailla heitä eli naisten kanssa on luonnollista ja luontevaa olla niin ei siinä miehiä kavereiksi halua

Äänestä

Pehmeitä arvoja ei pidä silti pitää itsestäänselvyytenä naisissakaan. Voivat omia koviakin arvoja, todella kovia, ja vaatia sitä samaa myös mieheltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Moshpit69 kirjoitti:

Vain naiset kelpaavat kaveriksi! Tykkään enemmån heidän pehmeistä arvoistaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu