Onko ihan mahdoton ajatus?
Onko kukaan saanut tätä kautta pillua?
pilluamulleheti
31124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Rumamaijalta saa, jos lupaa orgasmin. Ja miittailijalta, jos ei ole vielä näyttänyt sille kikkeliään.
Jos niiltä saa, niin epäilisin että ovat oikeasti miehiä naisen vaatteissa.
Naiselle nyt on helppo tuottaa orgasmi jos tietää oikeat niksit. Tai sitten olen joutunut erittäin monen feikkauksen uhriksi ;)
Aika epätoivoinen pitäisi naisen olla, että tältä palstalta suostuisi jonkun tapaamaan. Ja palstan "kiltit miehet" ovat ryvettäneet pahasti myös oikeasti kilttien miesten maineen palstan ulkopuolellakin.
Rasistin logiikkaa.
Helka on saanut oikeutuksen olla rikollisten jännä-ähkijöiden ränninä.
Auts!
Jösses suhun on helppo vaikuttaa. Ei välttämättä kannata lähteä ulos tai avata mitään missä käydään keskusteluita.
Onneksi palstan ulkopuolella on ulkomailta saapuneita vähemmän kilttejä AliBaboja, jotka voivat raiskata sinut. Karvaranteet eivät ole yhtä kilttejä. Voit raiskatuksi tulemisen jälkeen ihmetellä miten pilluasi kirvelee ja kihelmöi loppuelämän ajan kun olet saanut monikulttuurisia tauteja rumaan feministivulvaasi.
Typerä katkeruutesi ja ylimielisyytesi paistaa läpi jokaisesta kommentistasi. Olet markkina-arvosi menettänyt vanha, lihava, katkera ja feministinen yh-nainen.
Aika epätoivoista on, jos täältä vakavissaan yrittää.
Pienet saumat on tulla miehen panemaksi.
Ota ja vedä ihan suosiolla käteen.
Minä yritän mistä tahansa, koska olen mies! Mies käyttää kaikki tilaisuudet hyödykseen!
Onnea matkaan, tarvitset sitä!
Jokunen vuosi takaperin tuli tavattua ja tutustuttua useampaankin naiseen tältä palstalta.
Mutta pillusta ei ollut tietoakaan ja yhden poikaystävä pani sinua? Myönnä pois.
No ei tietenkään ollut ja tuo toinen väittämä menee seinään. Tarkimmin sanottuna sen takia ei ollut, koska itteeni ei innostaneet kyseiset mimmit.
Minäkin olen tavannut joskus tätä kautta palstamiehen. Lopputulema oli se, ettei kumpiakaan kiinnostanut, ei minua kyseinen mies enkä minä kyseistä miestä. Mistä siis tiedät senkään, että kiinnostitko noita naisia lopulta itsekään?
No se vasta onkin surullista, jos atm:t eivät kelpaisi edes niille naisille joita he eivät huoli :(
Eipä sitä tiedäkkään, kun ei ole kiinnostanut ottaa asiasta selvää kun jo ite toteaa et jahas tästä ei sit tuu mitään.
Sinkut-palstalta en ole saanut mutta s24:n peppuseksi-palstalta löysin itselleni naisen parisuhteeseen, uskomatonta mutta totta.
Teillä varmaan sitten kairataan kakkoseen aika usein?
No ei tämä oikein senssipalstalta vaikuta.
Täällä on vain ruikuttavia surkimuksia ja jos haluat naisen lopeta ruikuttaminen ole vaikka ennemmin puhumaton yrmy tai tekeydy sellaiseksi saat todennäköisemmin naista kuin ruikuttamalla surkeuttasi.
En ole saanut, mutta ajatuksena ei yhtään mahdoton.
Miten on palstan naiset? Olisiko kiinnostusta tällaista alfa-urosta kohtaan ;) Voidaan sitten ylepillä palstan ätmelle sillä kuka saa ja kuka ei.
Grauuuu!!!!!! <3 ;) <3 Onhan sulla väh. 20 cm kalu?
No kysytkin vielä ;) Lemmensauvani on yhtä mahtava kuin vaatimatoman täydellinen luonteeni, eli tajunnan ja pillun räjäyttävä.
Uuuuuh sain juuri virtuaaliorgasmin! <333333333333333
Kyllä panomies on netissäkin panomies. Toisin kuin ätmit ;)
En ole saanut. En tosin ole vongannut täältä tai ylipäänsä muualtakaan pillua.
Kokeillaanpa, eli viikonloppuna tarjolla komean 40V. Terveen sekä itsestään huoltapitävän herrasmiehen seuraa hyvän itsetunnon omavaalle viehättävälle naiselle. [email protected]
Onko pakko olla viehättävä? Mun naama on kuin petolinnun perse, mutta kyllä komea seura aina kelpaa! Olenhan hypergaminen lutka! ;)
:D, voin joustaa pikkuisen, rumaa on mukava alistaa
Uuuuu <333 Nyt alko kiihottaa ;)