Pyysin tyttöä ulos, olemme molemmat 19v ja ollaan juteltu noin puolitoista viikkoa. Pyysin lyhkäisellä varoitusajalla ja hän sanoi sopineensa jo muuta joten kannattaisiko minun virlä yrittää pyytää häntä ulos?
Vastaukset 3
- aikuinenmies-
Aina kannattaa. Olet kai nuori joten nuorilla ei ole haluja sitoutua tai tutustua. Niillä onniin monta kiinnostuksen kohdetta että sun pitää melkein heti päästä treffeille tai et pääse ollenkaan koska joku muu on naisen mielestä kiinnostavampi.
- Epätoivoinen19
Joo ja nimenomaan tämä hänen menonsa oli jonkun kaverin kanssa. Mutta aijon kyllä vielä pyytää häntä ulos
- patjatalkkari
kysy ensin pilluu enne ulos menoa niin treffit menee nappiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560