Apua?!?!?!?!

Pyysin tyttöä ulos, olemme molemmat 19v ja ollaan juteltu noin puolitoista viikkoa. Pyysin lyhkäisellä varoitusajalla ja hän sanoi sopineensa jo muuta joten kannattaisiko minun virlä yrittää pyytää häntä ulos?
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aina kannattaa. Olet kai nuori joten nuorilla ei ole haluja sitoutua tai tutustua. Niillä onniin monta kiinnostuksen kohdetta että sun pitää melkein heti päästä treffeille tai et pääse ollenkaan koska joku muu on naisen mielestä kiinnostavampi.

Äänestä

Joo ja nimenomaan tämä hänen menonsa oli jonkun kaverin kanssa. Mutta aijon kyllä vielä pyytää häntä ulos

Äänestä

kysy ensin pilluu enne ulos menoa niin treffit menee nappiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epätoivoinen19 kirjoitti:

Pyysin tyttöä ulos, olemme molemmat 19v ja ollaan juteltu noin puolitoista viikkoa. Pyysin lyhkäisellä varoitusajalla ja hän sanoi sopineensa jo muuta joten kannattaisiko minun virlä yrittää pyytää häntä ulos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu