UMK/juontajat

Hei keitä nämä UMK:n 2016 ei juontajat,mutta 2 muuta kommentoijaa?
Aivan kauheaa kuunnella.
Krista jaRoope ihan yes
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihan jääätävä ääni,sattuu korviin ja tyyli tolla naisella ja toi Mikkokin lähes sama.Miksi tuollaisia laitetaan?

Äänestä

Illan kaunein Raakel:)

Äänestä

Roope aivan älytön miespissis, just tyypillinen nalkuttaja joka ottaa turpaan baareissa. Sara Siepin täyttyy olla snadisti kilahtanut että antaa amispojan työntyä kehonsa koloihin. Rakel on tosi elähtänyt pornotähti ja ärsyttävä lässyttäjä - uuslesbo hänkin. Ennen kelpasi kikkeli jopa filmillä. Nykyään vain lättis maittaa

Äänestä

Siis onko se kauhee piipittäjä porno Liekki.
Parempi olisikin tehdäkkin muuta suulla,kun kimittää.
Onko Lepakoksi alkanut vai?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hohhoijaakauheeta kirjoitti:

Hei keitä nämä UMK:n 2016 ei juontajat,mutta 2 muuta kommentoijaa?
Aivan kauheaa kuunnella.
Krista jaRoope ihan yes

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu