että osaa varoa niitä neteistä baareistako vai mistä
mistä jännäjennoja löytyy
13
<50
Vastaukset
- tarralenkkari666
Ne on just niitä kauniita ja suosittuja naisia, joita sinäkin himoitset.
- himoitsenko
vai onko kultaseni
- m-i-e-s
Mikäli tietokantani keskusyksikkö ei ihan täysin ole jo hyytynyt, niin Hämeenlinnasta niitä löytyy. =P
- Luolamadonna
Kaikkialta.Varsinkin Stadista
Vasiksella ja Hesarilla, Flemarilla hiihtää jos jonkinlaista Jennaa. Siitä vain kokeilemaan.
Pahimmat taitaa kyllä olla tuolla kaupungin edustuspuolella, missä ollaan eksytty todellisuudesta lähes yhtä paljon kuin täällä.
(Hihitystä)Jep, Piritorilla ja Hesarilla on ehdottomasti kaupungin jännimmät jennat. Minusta ne kännissä agressiivisesti rähjäävät ovat paljon hauskempia kuin muumioina hiljaa hiipivät subuilijat.
- Luolamadonna
Ratikkakuski kirjoitti:
Jep, Piritorilla ja Hesarilla on ehdottomasti kaupungin jännimmät jennat. Minusta ne kännissä agressiivisesti rähjäävät ovat paljon hauskempia kuin muumioina hiljaa hiipivät subuilijat.
Totta.
En itse käytä kuin muutamaa illegaalia tuotetta, eli viihdykettä. Seura kaltaistaa viatonta.
(Hihitystä)
- TäälläAsuuJännäjennat
Tyypillinen jännäjennahan on kovismaisesti pukeutuva peilin edessä keikistelijä. Yleensä tupakoi ja on aina eniten äänessä porukassa. Saattaa huudella rivouksia miehille ja sitten aikaansaa välillä kissatappeluita muiden naisten kanssa. Näitä tapaa missä vain. Yleensä esiintyy kännissä nauramassa ja huutamassa ilta ja yöelämässä.
- Luolamadonna
Mjoo
Lisäksi on mainittava, että kyseisen ihmisryhmän tai ilmiön suhtatuminen omaan tavaraansa on varsin mutkaton. Jos siitä koko ajan puhutaan, niin omistajilla on täysin rajoittamaton puheoikeus naiseutensa valtuuttamana. Kyse ei siis ole erillisvapaudesta vaan ilmaisunvapaudesta.
(Naurua) - Luolamadonna
Luolamadonna kirjoitti:
Mjoo
Lisäksi on mainittava, että kyseisen ihmisryhmän tai ilmiön suhtatuminen omaan tavaraansa on varsin mutkaton. Jos siitä koko ajan puhutaan, niin omistajilla on täysin rajoittamaton puheoikeus naiseutensa valtuuttamana. Kyse ei siis ole erillisvapaudesta vaan ilmaisunvapaudesta.
(Naurua)Onko ilmaisun vapaus yhdyssana?
(Reps) - Luolamadonna
Luolamadonna kirjoitti:
Onko ilmaisun vapaus yhdyssana?
(Reps)Jos olisit ollut joskus koulussa paikalla, niin ehkä saattaisit tietää vastauksen. Mutta sinulla oli aina niin kova kiire jonnekin, jossa oli meneillään jotain.
(Reps) - Luolamadonna
Luolamadonna kirjoitti:
Jos olisit ollut joskus koulussa paikalla, niin ehkä saattaisit tietää vastauksen. Mutta sinulla oli aina niin kova kiire jonnekin, jossa oli meneillään jotain.
(Reps)Kauhea lapsi
Jos ei istunut maijassa niin makasi jossain jalat levällään, ja mömmöissä.
Mitä se mursikin oikein funtsi. Voi äitirukkaa.
(Reps) - Luolamadonna
Luolamadonna kirjoitti:
Kauhea lapsi
Jos ei istunut maijassa niin makasi jossain jalat levällään, ja mömmöissä.
Mitä se mursikin oikein funtsi. Voi äitirukkaa.
(Reps)Ja iski joi Tenkassa viinaa kunnes putosi räystäältä katuun. Mutsi soitti viulua, joka oli ainoa jäänne yläluokkaisesta lapsuudenkodista. Inhosin sen ääntä.
Minä jaion "tinsaa" kuin Zeus salamoita.
(Hihitystä) - Luolamadonna
Luolamadonna kirjoitti:
Ja iski joi Tenkassa viinaa kunnes putosi räystäältä katuun. Mutsi soitti viulua, joka oli ainoa jäänne yläluokkaisesta lapsuudenkodista. Inhosin sen ääntä.
Minä jaion "tinsaa" kuin Zeus salamoita.
(Hihitystä)Hirveä biatch.
(Reps)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset
"Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-27399297Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta
Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir3748202Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681646053William ja Sonja Aiello ERO
Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!542467Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."
Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun62167Se siitä sitten
Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy821799Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201744Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt91619Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921525Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4411422