Erikoinen elämä

niin_tai_näin

On toi parisuhde erikoinen yhtälö, joko toimii tai ei ja jos joku ei toimi niin tietenkin seksi niikuin omassakin suhteessa. Toimi monta vuotta hyvin mutta kun kilometrejä tulee lisää niin kalusto tulee epävarmaksi. Avovaimolla kaikenlaisia vaivoja, aina siis löytyy syy ettei tarvitse miehelle antaa. Ja kun tarpeeksi tulee kieltäytymisiä niin kyllähän siinä harkinta pettää ja himo voittaa järjen jos näin sanotaan. En tiedä loppupeleissä mitä kumppani sillä pihtaamisella voittaa, varmasti arvaa tai tietää että hoidan tarpeeni muualla mutta ei välitä.

3

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eiköhän se ukko ole haluton osa puoli ainakin meidän suhteessa.

    • kukkuu1297

      Meillä sama, mies mielummin vetää käteen kun harrastaa seksiä minun kanssa. Ihan oma valinta mutta mä en tätä kauaa katso. Mä tartten munaa, valitettavasti!

    • useempi_kerta

      Kuka tarttee munaa kuka pillua, ei vaan tunnu noi seksihalut monella parilla kohtaavan. Ei tartte tieteskään antaa vaan antamisen pakosta mutta ei tarvii sitten ihmetelläkkään jos toinen käy vieraissa. ,Meillä kävi niin, muija pihtas kaks vuotta kun ei "huvittanut" ja panin vieraita ja osittain annoin myös asian tulla päivän valoon. Ihan kun muija ois kokenut jonkun herätyksen ja alkoi uudestaan peitto heiluu kotona, ajatteli kait että menettää mut ja yhteisen kodin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      84
      5850
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3497
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      156
      2012
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      223
      1938
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      168
      1683
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1475
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1011
    8. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      970
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      64
      954
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      917
    Aihe