Lihavat miehet on parempia rakastajia

15148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Huom. Sinun ei tarvitse lähteä lihottamaan itseäsi, kunhan vain hoidat ne 5 mainittua kohtaa. =)

Pelkkä lihavuus ja ylipaino ei valitettavasti riitä. (Ne 5 kohtaa ei tule autonomisesti elopainon kasvaessa)

(Treenatun normaalipainoisen ongelma, kun panee alle 3 minuuttia ja pussailee hauistaan tms.)

Äänestä

Jaaaaaaa. Jos tämä olisi toteutunut minun kohdallani niin olisin varmaan edelleen suhteessa.

Parhaat rakastajani ovat olleet varsin normaalin näköisiä ja kokoisia.

Äänestä

Heh, vainiin. Minä olen hölmö kuvitellut, että se on miehen asenteesta kiinni, eikä vyötärönympäryksestä. :>

Äänestä

He ovat päässeet asian ytimeen. Liika ulkonäön tuijottelu on estoisen juttuja.
Saa olla massua mutta ei tynnyriä.

Äänestä

Olen lihava ja nuorena oli paljon naisia. Nyt olen ollut yhden naisen kanssa 11 vuotta

Äänestä

Ehdottomasti samaa mieltä ja on kokemusta eri kokoisista miehistä. Lihavat miehet on parhaita sängyssä <3

Äänestä

En ole huomannut. Yhden lihavan miehen kanssa ollut suhteessa ja luonnollisesti harrastanut seksiä hänen kanssaan, enkä huomannut painon vaikuttavan seksin laatuun.
Mitään perusteluja ei muuten tuon linkin takaa löytynyt.

Äänestä
  • Viisi perustelua löytyy. Nämä kundit käyttävät sitä eroottisinta elintä, aivojaan :).
    Loistava aloitus linkkeineen, ätmelille kiitos!

    Äänestä

  • Naishenkilö kirjoitti:

    Viisi perustelua löytyy. Nämä kundit käyttävät sitä eroottisinta elintä, aivojaan :).
    Loistava aloitus linkkeineen, ätmelille kiitos!

    Eivät nuo perusteluja olleet. Ehkä se ulkonäköön liittyvä kohta on totta, paineet eivät ole niin kovat kun toinenkaan ei ole täydellinen. Muut eivät olleet perusteluja, osa mielipiteitä ja painoon liittymättömiä, yksilökohtaisia tekijöitä.

    Äänestä

En harrastaisi seksiä lihavan miehen kanssa, vaikka vastaavia tutkimustuloksia tulisi sata.

Äänestä

Lihavuus usein myös korreloi SEN pituuden kans,

Äänestä
  • Jep. Usein lihavilla on todella pieni.

    Äänestä

  • tiedäntämän kirjoitti:

    Jep. Usein lihavilla on todella pieni.

    Et tiedä. Ylipaino hämää. Ei penis ole pieni, vaan rasvakudosta on häpyluun päällä jolloin mittaa saattaa tulla vähemmän.

    Äänestä

  • tiedäntämän kirjoitti:

    Jep. Usein lihavilla on todella pieni.

    Kaikki rasva menee sinne kyrpään eli se vaan suurenee ja suurenee.

    Äänestä

Lihavulla on iso, tiedän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätminki kirjoitti:

http://naurulokki.com/viihde/mohomahaiset-miehet-paihittavat-kaikki-rakastajina-naiset-perustelevat-miksi

Oletteko naiset panneet lihavaa miestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu