http://naurulokki.com/viihde/mohomahaiset-miehet-paihittavat-kaikki-rakastajina-naiset-perustelevat-miksi
Oletteko naiset panneet lihavaa miestä?
Oletteko naiset panneet lihavaa miestä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Huom. Sinun ei tarvitse lähteä lihottamaan itseäsi, kunhan vain hoidat ne 5 mainittua kohtaa. =)
Pelkkä lihavuus ja ylipaino ei valitettavasti riitä. (Ne 5 kohtaa ei tule autonomisesti elopainon kasvaessa)
(Treenatun normaalipainoisen ongelma, kun panee alle 3 minuuttia ja pussailee hauistaan tms.)
Jaaaaaaa. Jos tämä olisi toteutunut minun kohdallani niin olisin varmaan edelleen suhteessa.
Parhaat rakastajani ovat olleet varsin normaalin näköisiä ja kokoisia.
Heh, vainiin. Minä olen hölmö kuvitellut, että se on miehen asenteesta kiinni, eikä vyötärönympäryksestä. :>
He ovat päässeet asian ytimeen. Liika ulkonäön tuijottelu on estoisen juttuja.
Saa olla massua mutta ei tynnyriä.
Olen lihava ja nuorena oli paljon naisia. Nyt olen ollut yhden naisen kanssa 11 vuotta
Ehdottomasti samaa mieltä ja on kokemusta eri kokoisista miehistä. Lihavat miehet on parhaita sängyssä <3
En ole huomannut. Yhden lihavan miehen kanssa ollut suhteessa ja luonnollisesti harrastanut seksiä hänen kanssaan, enkä huomannut painon vaikuttavan seksin laatuun.
Mitään perusteluja ei muuten tuon linkin takaa löytynyt.
Viisi perustelua löytyy. Nämä kundit käyttävät sitä eroottisinta elintä, aivojaan :).
Loistava aloitus linkkeineen, ätmelille kiitos!
Eivät nuo perusteluja olleet. Ehkä se ulkonäköön liittyvä kohta on totta, paineet eivät ole niin kovat kun toinenkaan ei ole täydellinen. Muut eivät olleet perusteluja, osa mielipiteitä ja painoon liittymättömiä, yksilökohtaisia tekijöitä.
En harrastaisi seksiä lihavan miehen kanssa, vaikka vastaavia tutkimustuloksia tulisi sata.
Lihavuus usein myös korreloi SEN pituuden kans,
Jep. Usein lihavilla on todella pieni.
Et tiedä. Ylipaino hämää. Ei penis ole pieni, vaan rasvakudosta on häpyluun päällä jolloin mittaa saattaa tulla vähemmän.
Kaikki rasva menee sinne kyrpään eli se vaan suurenee ja suurenee.
Lihavulla on iso, tiedän