Mieheni on omituinen

Välillä se ei puhu sanaakaan viikkoihin ja joskus löydän hänet leijailemassa keittiön katossa.

Onko hän mielisairas? :O)
556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaikuttaa normaalilta maanantailta

Äänestä

Onko hän joogi? Osaa kuitenkin valmistaa ruokaa? Haittaako puhumattomuus? Pussaako edes?

Äänestä

Olisi tosi mukava muijaxi äämä,

joka olisi edes tunnin paapattamatta

ja leijuiskelisi peltikaton yläpuolella

Äänestä

.

"Mr. Ziisös levitoimassa???????" *muks*

har!1

.

Äänestä

On se aikamoinen guru. Mitä sieniä se pössyttelee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sönkkö.offina kirjoitti:

Välillä se ei puhu sanaakaan viikkoihin ja joskus löydän hänet leijailemassa keittiön katossa.

Onko hän mielisairas? :O)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu