Unohtiko Buddy cesiumit taskuun?

Kiireesti lähtenyt Helsinkiin ja nyt siellä on havaittu huomattavasti säteilyä...
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itseasiassa niitä tuli tänne niihin mittareihin pari päivää ennen kuin tulin itse tänne ja nyt kun olen täällä, niin niitä ei enää voi havaita.
Minulla olikin jotenkin Cesium-aneeminen olo.

Äänestä
  • Epäilevää pälyilyä... Selityksen makua. Kyllä sulla täytyy olla jotain tekemistä tämän keissin kanssa... Helsinkiin saapumisestasi on vain sinun sanomisesi.

    Äänestä

Onni onnettomuussa...

Prof. butt-loven jäljitä havaittiin Helium3

flatus gravis

josta ilmeisesti aihutui myös se gravitaatioaalt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ohhoh____ kirjoitti:

Kiireesti lähtenyt Helsinkiin ja nyt siellä on havaittu huomattavasti säteilyä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu