Miksi ei voi paistaa aurinko,linnut laulaa ja naiset olla kauniita? Kaikki on yhtä helvetin petosta ja sumutusta! Puuteriin ja täytteisiin perustuvaa petosta! Prkelee!
PERRRKELEE!
16
306
Vastaukset
- paneskelija25
Nainen on ollut petollinen Eevan ajoista saakka. Vaikka naiselle on luotu lepytysvälineet ja osalle jopa kokkaustaidot niin eivät ne aina riitä.
- ElämänSulostuttajat
Naiseksi kutsutaan apuvälinettä, jonka Jumala loi Aatamille hänen kolmannesta kiveksestään. Historiallisesti naisia on käytetty esimerkiksi lentoemättiminä, tiskauskoneina, ruoanlaittajina, ihmisvauvojen ruokintalaitteina ja nyrkkeilysäkkeinä. Joitain ominaisuuksia on kuitenkin säilynyt nykypäivään asti, mm. seksuaalisten halujen tyydytysvehje, jota voidaan käyttää myös jälkeläistenpyöräyttelyyn. Jotkut väittävät, että naisillekin pitäisi suoda ihmisoikeudet, mutta nämä jotkut ovatkin täysiä homoseksuaaleja.
- sanoohan_sananlaskukin
Nainen on kuin kissa, jos ei tee pahaa, niin ainakin ajattelee.
- eiotaetaan
Kyllä se on petosta miestenkin toiminta, ensin ne kinuavat seksiä ja sitten siitä ei tule kuitenkaan mitään.
- niiimpäniiin
Jos naisella on pesemätön ja haiseva karvavärkki niin äkkiähän ne himot katoaa.
- katopeiliin
ITSE PILAAT ILMAN!
- öyh.öyh.prrröööt
Kuka loi haisevat laiskat miehet? Jotka eivät viitsi osallistua kotitöihin vaan roikkuvat nettipornon parissa? Myyntipuheita kyllä alkumetreillä riittää, mutta totuus onkin ihan toinen.
- näinsemenee
Miehet pyörittää maailmaa ja naiset keittiötä.
- höpsistämiekkonen
miehet pyörittää muniaan, ei sen isompia palloja! maailmasta niillä aika huonosti tietoa ja vielä vähemmän ummarrusta..
- jyystäjä
kannatti kokeilla viagaraa,muutaman aktin jälkeen vaimo pyysi,että saat käydä vieraissa,hänellä ei paikat kestä,suosittelen,aisa paisui puolta suuremmaksi.
- sePirre
jyystäjä kirjoitti:
kannatti kokeilla viagaraa,muutaman aktin jälkeen vaimo pyysi,että saat käydä vieraissa,hänellä ei paikat kestä,suosittelen,aisa paisui puolta suuremmaksi.
Eipä teitä "valtavakalusia" ole kohdalle sattunut, vaikka viagraa on ollut käytössä vuosikymmeniä. Kovin se on täytynyt olla pieni ennen.
Eiköhän pojat ole somempi, kun ette retostele, onhan teidät nähty ja koettu.
- OmaSisäinenTaewas
Kokeile päihteitä, se saa taas auringon paistamaan ja naiset näyttää kauniilta !
Kaikki on tietysti itsepetosta mutta entä sitten? Jokaisella on aina kantansa kaikkeen... - eturauhasmies
joo kokeile päihteitä niin seisoo entistä huonommin
- Ranteitapakottaa
http://mvlehti.net/2015/09/28/liisa-mariapori-suomeen-pakkolainsaadannolla-1-250-000-pakolaista/
Synkkä on tulevaisuus! Ei auta auringon paistekkaann!- leipoopullaa
Otetaan vastaan vain nuoria naisia. Elostuu kemijärven kusipaska paikkakin.
- vaarille.silmän.karkkia
Kyllä niitä nuoria naisiakin ennen pitkää syntyy, kun maahanmuuttajien satoa korjataan :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa562551Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava631692SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän71650Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2631535Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --81518Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue251208Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä
Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.241061Kiinteistökauppoja
Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan411012RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI
Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä4041002Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?78964