mekon suurentaminen

Apua! Osaisko joku neuvoa milla keinolla saisin mekkoa isonnettua?
Itseasiassa kahta mekkoa pitäisi suurentaa, koska en raski ostaa uusia.
Toisessa vetoketju sivussa ja toisessa takana.

Toiseen suunnittelin nyöritystä taakse, mutta en ole varma on se paras keino.
12608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

riippuu siitä onko kuinka paljon saumavaraa. Paljonko sitä pitäisi suurentaa? Jonkinlainen resorisysteemikin voisi olla kätevä. Kannattaa käyttää räätälillä, pääset kuitenkin halvemmalla kuin ostamalla uuden, riippuen tietysti siitä kuinka kalliita mekkosi ovat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tiitua kirjoitti:

Apua! Osaisko joku neuvoa milla keinolla saisin mekkoa isonnettua?
Itseasiassa kahta mekkoa pitäisi suurentaa, koska en raski ostaa uusia.
Toisessa vetoketju sivussa ja toisessa takana.

Toiseen suunnittelin nyöritystä taakse, mutta en ole varma on se paras keino.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu