Suvakkiakat

ovat niitä joita ei kukaan kehu tai huoli. Tekevät itsensä naurettavaksi maahantunkeutujen edessä.
5557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 55

Vanhimmat

Irakkilaiset palailevat kotia, herää kysymys? Eikö maassa ole turvatonta?
Voi pyhäsylvi, eikö silmät avaannu hyysäreillä, ei heitä voi nimetä hyysäreiksi vaan joksiksi muuksi...esim. putkinäiköseksi, ääliöiksi.
Irakilaiset nauraa facebookissa.....

Äänestä

Pirssillä kuljettivat matuja!

Äänestä
  • jopa yökylässä ja aamulla tuodaan texin kulmille.

    Äänestä

Eiköhän se ole niin, että nämä suvakki-naaraat eivät huoli kantaväestön huonokäytöksisistä perusjunteista. Huonot käytöstavat ja kaljamaha ei naisissa herätä haluja.

Äänestä
  • Puhumattakaan sivistyneisyydestä. Puoliksi kirjoitustaidoton keskikaljanatsi ei todellakaan kiinnosta.

    Äänestä

Jaa, olitko Texin kulmalla kytiksessä, että saat kirjoitella paskaa facebookissa? Näyttää, että joku (jotkut?) on ottanut päätyökseen levittää rasistista valheellista juttua ja täyttää sillä koko kanavan, että siihen ei enää mahdu mitään asiallista kirjoittelua ja jos joku yrittääkin kirjoittaa oikeaa asiaa, saa kaiken saman loskan takaisin naamalleen, mitä täällä kevitetään.

Äänestä
  • Ei varmaan tarvitse kytätä kun töihin menee tai käy lenkillä niin kaikenlaista näkee. Kyllä se pistää silmään jos akkaa aamusta hyysää mamua mm. texin pihalle. Paikkakunna akat lähtee mamu-pubista taksillaniin kyllä sen näkee mikä on homma nimi.

    Äänestä

  • Tulipa kalliiksi housunpäältä kokeilu.

    Äänestä

6 vuotias poika raiskattiin vokissa ja asia yritettiin salata
19-vuotias mies on pidätetty epäiltynä lapsen raiskauksesta. Raiskaus tapahtui Ruotsalaisessa vokissa, Västernorrlandissa
Nämä vuohien nussijat vetävät suvakkiakkoja kakkoseen!

Äänestä

https://youtu.be/-dlXPNZU7vY
Järkyttävä video: matut hakkaavat naisia
YouTube-video paljastaa muslimimiesten arvaamattoman raakalaismaisuuden.
Siinä suvakeille totuutta!Video ei valehtele!

Äänestä

Kyllä, me emme maksa järjettömiä sosiaalitukia pakolaisille, mikä johtaa laiskotteluun ja olemiseen omassa autonomisessa olotilassa vastaanottavassa yhteiskunnassa.

(Hän käytti sanaa бездельничать, joka on pari astetta lievempi ilmaisu sanasta loisia. Sanaa käytetään usein myös loukkaavassa tarkoituksessa, ja sanalla on usein väkevämpi merkitys. kun halutaan kuvata laiskottelua.)

Äänestä

Oi voi oi paleltaako poikia voi hellantettas sanoo mätisäkit.

Äänestä

Vuokon kirpparilla lässytys korviin sattuvaa, ämmit kokoontuneet eläteille sönköttämään.

Äänestä

Suvakkitytöt ,perästä kuuluu sanoi torvensoittaja?

Äänestä

Suvakkinaisia on kahdenlaisia, niitä jotka suuttuvat pienistä asioista ja niitä jotka suuttuvat kaikesta.

Äänestä

Kahdenlaisia, kuin sillinruoto ja rapamaha.

Äänestä
  • No niin eipäs osotella sormella naista joka matupojalle antaa.sitä lakritsapatukalla silmään jne.onhan se totta jotta moni niistä naisista jotka hengailee ns parta lasten kanssa ei ehkä ole ollut niitä suosituimpia ja halutuimpia suomalais miesten keskuudessa.annetaampa nyt heille oikeus lihalliseen nautintoon eikä kadehdita heidän iloa ja onnea.sivistynyttä seuraakin ovat.paljon ollut tiedotusvälineissä juttua kuinka suurin osa heistä aivokirugeja,professoreita,koneinsinöörejä jne jne.toki jotku lehdet ovat epäilleet asiaa ja sanoneet jotta suurin osa kirjoitus sekä lukutaidotonta porukkaa.kateellisten panettelua ja ilkeämielistä parjaamista sanon minä.ja ajatelkaapa kun nämähän ovat kaikki pakolais "lapsia"niin ovat vallan eteviä kun nuoresta iästä huolimatta noin lukeneita ja viisaita.rauhaa rakastavia ja humaaneja fiksu käytöksisiä nuorukaisia.ei ole ihme jos nämä pienet ihmeet haluaa takaisin vaaralliseen kotimaahansa.se on teidän kaikkien syytä jotka olette irvistelleet heille.jos ja kun he vaaroja uhmaten lähtevät takaisin niin olisi irvileuat kohtuullista jos keräätte kolehdin niin heidän hehkeät suomalaiset morsiammet pääsee matkaan.voivat sitten siellä syyriassa,irakissa tahi afganistanissa alottaa auvoisen yhteiselon ja uuden ihanan elämän paratiisissaan.sinneppä ei suomalaiset kajehtiat pääsekkään.voi sitä iloa ja onnen huumaa kun lissu ja shulemi kävelevät käsikynkkää kohti kamelinlanta majaansa.toivottavasti tämä antaisi pistoksen monen paatuneen suomalaisen tunnossa.

    Äänestä

Tänään sääksjärven S-marketin pihassa keskellä päivää kaksi maahanmuuttajaa (arviolta lähi-idästä ja puhuivat erittäin huonosti suomea) kourivat ja ahdistelivat nuoria tyttöjä väkisin.

Tytöt selvisivät tällä kertaa ilman, että mitään pahempaa ehti sattua, koska paikalle sattui myös pari odinia. Tapamme mukaan ahdistelijat taltutettiin ja painettin maahan ja pelästyneet tytöt pääsivät irti ahdistelijoista. Tekijät yrittivät tehdä vastarintaa, mutta tajusivat lopettaa hyvinkin nopeasti.

Tilanteen nähnyt vanhempi rouva soitti poliisit paikalle korjaamaan pikkutyttöjen ahdistelijat talteen. Luovutimme tekijät poliisille ja saimme heiltä ison kiitoksen. On erittäin surullista , mutta näitä tapauksia tulee tapahtumaan enemmän kevättä ja kesää kohden.

Me Soldiers Of Odinit lupaamme puuttua jokaiseen tapaukseen jonka näämme ja kehoitamme jokaista ihmistä puuttumaan näihin oksettaviin tilanteisiin ja pitämään huolta lähimmäisistä. Kenenkään ei tarvitse suvaita minkäänlaista seksuaalista häirintää!

Lukuisat, sadat, ja jo tuhannet ihmiset hurraavat paraikaa Odinien toiminnalle ympäri sosiaalista mediaa, jolla saatiin estettyä mahdolliset raiskaukset saastaisten pakolaisten toimesta.
Kerrassaan hienoa toimintaa!

Äänestä

Vuoden päästähän näit karva lapsia alkaa putkahella maailmaan ja isät on paeneet omiin maihinsa. Sitten isiä etsitään telkari ohjelmien välityksellä.puahaaaaaaaa

Äänestä

Felix-ketsupin mainos, onko nainen suomalainen?

Äänestä
  • Suvakkiukkoja 15 ! Suvakkiakkoja 9 ! niin että sillälailla.

    Äänestä

CityMaasturin kuskina oleva suvakkiämmi kuskasi matuja/ MAAHANTUNKEUTUJIA kovaäänisen musikin tahdissa, samalla pilasi Kemijärven maineen.

Äänestä

Nuoret ja vähän vanhemmat miehet nauttivat täyshoidosta ja lapsiraukat elää mutasissa/vesikoissa maastoissa odottamassa turvapaikkaa.

Äänestä

Yli 30 000 jätkää tunkeutu elätiksi, vaihtoehtona oli 30 000 lasta naista niin kirjoitukset olisivat aivan toista myös rikollisuus ja raiskaukset olisivat minimissä.
Sipilä neuvottelemaan vaihtoa, äijät takaisin Turkkiin jopa Kreikkaan (Kreikan syytä) lapset naiset turvaan!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kaupunginvaltuuston seuraavan kokouksen asialistalla lukee, että ELY-keskuksen esityksen mukaan Kemijärvi ottaisi lopulta 50 turvapaikanhakijaa/v niistä jotka saa turvapaikan Suomesta, (toiset poistuisi). Ja kaupunki saa avustukset näihin toimiin.

Äänestä
  • SUOMI ON MIEHITETTY!

    Äänestä

Suvakkiakatko ovat niitä joita ei kukaan kehu tai huoli?

Kukaanko ei huoli?
Ainakin mamuille näyttävät kelpaavan.

Jos sinä et kelpaa muijille, niin tarkasteleppa habitustasi. Aloita vaikka yleisestä hygieniasta ja hymyile vasta sitten leveästi peilille ja ihastele mätiä hampaitasi ja paskanhajuista hengitystäsi.

Äänestä
  • Niimpä niin! Tälle palstalle kirjottelee ne möhömahaäijät joitei enää kukaan huoli, ovat vaan katkeria :) kun eivät kellekään, edes "suvakkinaisille" kelpaa. Se on ukot niin että kyllä kannattais joskus katsoa peiliin, miten se onkaan maha kasvanut, näkyykö vielä omat varpaat ja pippeli mahan alta, ja onko neljättä viikkoa samat haisevat kalsongit jalassa.

    Äänestä

Mikä näistä on pelottavin: Kadulla vastaan tuleva 7mamua vai soldiers of odin porukka vai 1! suvakki? ____Se on suvakki! Saa eniten pahaa aikaan.

Äänestä

Nuori mies puukotettiin kuoliaaksi vastaanottokeskuksessa Ruotsissa
Miestä oli puukotettu kurkkuun. Hän kuoli sairaalassa.

04.03.2016 12:28, 4680 lukukertaa

Poliisi sai hälytyksen Lindesbergin pohjoispuolella sijaitsevaan Storån vastaanottokeskukseen tänä aamuna kello 05.18 paikallista aikaa. Vuonna 1996 syntynyttä miestä oli puukotettu kurkkuun.

Lindesberg murha

“Vähän kello 9.30 jälkeen sain soiton sairaalasta, että mies on kuollut”, Örebron poliisin tiedottaja Stefan Wickberg vahvisti medialle.

Yksi epäillyistä pakeni paikalta ja hänet saatiin kiinni maastosta. Kaksi muuta tilanteessa mukana ollutta on myös pidätetty. Kaikkia epäillään murhasta.

Maahanmuuttovirasto aikoo olla yhteydessä vastaanottokeskuksen turvapaikanhakijoihin tänään, kunhan se on ensin konsultoinut poliisia, kertoo Lindesbergin maahanmuuttoviraston johtaja Angela Gravheden.

Gravheden kertoo, että vastaanottokeskus koostuu erillisistä asunnoista, eikä siellä ole vakinaista henkilökuntaa.

Aftonbladet toimittaa tapauksesta uutisia tänään.

Kiinniotettuja miehiä kuulustellaan iltapäivällä. He kaikki ovat vastaanottokeskuksessa asuvia turvapaikanhakijoita. Myös uhri oli turvapaikanhakija.

Poliisi ei vielä tiedä murhan motiivia ja toivoo, että asia selviää kuulustelujen aikana, samoin, kuka kolmesta oli puukottaja.

Lähteet: Aftonbladet, Nerikes Allehanda

Äänestä

pelottavin ihminen on KONFORMISTI

Äänestä

Onko eläinkuljetukset sallittuja sinisellä vanhalla saabilla

Äänestä
  • Onsee sallittua, Varsitie on osoite.

    Äänestä

Suvakkiukot juoksee thaihieromoissa

Äänestä

lässyn lässyn

Äänestä

Kun tietää, että vastapuolella on täsin sekopääsuvakki niin on parasta vaan nyökytellä hänen sekopääselvityksille.

Äänestä

Lastensairaalalle ei löytynyt rahaa, pakolaisille löytyy lähes miljardi!
Valtiolta ei siis tosiaan löytynyt puuttuvaa 30 miljoonaa euroa, joka on noin 4,2% vuosittain maahantulijoihin kuluvasta rahasta.

Äänestä
  • Lastensairaalalle on useita valtavia tapahtumia vähän väliäjärjestetty ja se on saanut satoja tuhansia joka puolelta monet kerrat, mitä sinä höliset ? Eihän lastensairaala-hankkeessa ole mitään rahaongelmaa.

    Äänestä

http://static.mvlehti.net/uploads/2016/01/spr_jakaa_pillua.jpg
Kyseessä on ammattivalehtelijan mantra!

Kuten on lukuisia kertoja nähty mm. viime syksyn aikana SPR:n ammattivalehtelijoiden järjestämissä “info-tilaisuuksissa” koskien vastaanottokeskusten perustamisia yms. haittamaahanmuuttoon liittyviä asioita, ammattivalehtelijat kutsuvat valheitaan “tiedoksi”!

Ammattisuvakkien mielestä asenneilmapiirissä on vikaa, jos kansalaiset eivät usko heidän valheitaan!

Äänestä

Ehkä kempan naiset ovat pettyneitä paikallisiin miehiin niin pitää hakea lohtua kultamunilta.

Äänestä

https://youtu.be/U0fBTwt_Bek

Kaksi Isiksen terroristia pidätettiin äskettäin Brysselissä tämänaamuisten iskujen jälkeen. YouTubeen ladattu video näyttäisi olevan kuvattu Ranskan televisiossa esitetystä turvakameran tallenteesta.

Miehet pidätettiin reilun kilometrin päässä Moelbeekin metroasemalta, joka oli toinen iskukohde.

Aivan perätön video.Olivat viettämässä "rasistinvastaista"viikkoa.Loppuajan saavat ilmaisen ruoan ja rautahäkin!Poliisi työssään,kyllä on hauska video!Hah! Haa!

Äänestä

Trollimajuri Mashiri ja pedofiiliringin päätekijä Staudinger ärhentelevät MV-lehteä vastaan
Sosiaalisen median trollimajuri James Mashiri viritti hälyn MV-lehteä vastaan Facebook-sivustollaan. Majuri saa heti kaverinsa mukaan: Daniel Staudinger, pedofiiliringin pyörittäjänä tuomittu mies, Elisabeth Rehnin tyttären poika, on yksi ensimmäisistä MV-lehteä vastustamaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


elähteneitä kirjoitti:

ovat niitä joita ei kukaan kehu tai huoli. Tekevät itsensä naurettavaksi maahantunkeutujen edessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu