Kuinka moni jaksaa panna koko yön??

Kaikki voi vastata ;) Minun ennätys on 4-5h ilman taukoja ;)
12315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Älä valehtele. Ei kukaan jaksa pannoin viittä tuntia.

Äänestä

oma ennätys 14 sekunttia ja koko hoidossa alusta loppuun 23 sekunttia oli siinä tekemistä että noin kauan kesti tyttö varmasti sai orgun

Äänestä

Ite jyystän jonku aikaa, nakkaan mällit, pieni tauko ja sitte uudestaan...

Tätä jatkuu niin kauan että kyrpään sattuu..

Äänestä

Onneksi kohdalleni ei ole osunut kovin paljon panomiehiä, joille on ylpeilyn aihe se, että he jyystävät tuntikausia. Ei nimittäin ole naisen näkökulmasta kovin antoisaa.

Äänestä
  • Naisia ei tuollaiset innosta, päinvastoin, paikat menee kipeäksi eikä hyvällä tavalla :(. Toivoo vaan, että toinen jo lopettaisi. Siksi ilmeisesti naiset orkkuja teeskentelee.

    Äänestä

Ei minua kiinnosta panna sen pidempään kuin itse saan ja toivottavasti samalla tai suht samoihin aikoihin nainenkin saa. Joskus nainen saa useammankin kerran siinä ajassa. Mutta koska olen nuori ja viriili mies, niin saan joka tapauksessa alle vartissa. Sen jälkeen mieluummin vaikka nukun. Jaksamisesta ei ole kyse sen enempää kuin jos kysyisi, että kuka on pisimpään jaksanut syödä näkkileipiä? Yksi kaveri istui kuusi tuntia syömässä hitaasti näkkäreitä.

Äänestä
  • Ei sulla kovin suuri libido ole.

    Äänestä

  • MitesTestot kirjoitti:

    Ei sulla kovin suuri libido ole.

    Niin kai, minulle kuitenkin riittää kerran päivässä himot ja se, jos ei ole seisokkiongelmia.
    Kai tuo kertalaukeavuus on jossain yhteydessä testoihin keskimäärin.
    Tosin mittautin testoni muutama kuukausi sitten ja hyvällä tasolla olivat, jopa korkealla elämäntilanne ja vuodenaika huomioiden. Ääni on matala, leuka jämerä ja lihasta on sekä nautin turpaanvetämisestä, joten ainakaan kovin pahaa testopulaa ei ole.

    Äänestä

Meinaako tuo tuntikausia sitä että pitkittää sitä orkun saantia noin kauan?

Ei mitään järkeä..

Kun on taas "latautunu" niin nuuskuttelee sen naaraan taas uuteen siittämiseen. :D


Eihän se pornossakaan se jynkkykone kestä ku parikytä minsaa..

Äänestä

10 minsaa kestää hyvä seksi esileikki ja nainen on tyytyväinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkkumani kirjoitti:

Kaikki voi vastata ;) Minun ennätys on 4-5h ilman taukoja ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu