Aloita uusi keskustelu.

Kirjoita otsikko.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nimeni on Niilo.

Äänestä

Niilo Olavi Juhani Nyhtänköljä!

Äänestä

Ja Niiloraukka kulki herrojen kanssa metsänlaitaa ja herroille kelpasi jakorasia huorahtanut joka vain vähänkin liikkui, ja saivat tarpeensa tyydytettyä ja olivat iloisia että lahjoittivat NiiloOlaviNyhtänköljälle 100000euroa!

Äänestä

Nimeni on - Pillu.

Äänestä

Olen suomalainen. Nimi on Martti.

Äänestä
  • Naimiseen kuluu vain vartti. ei muutA

    Äänestä

Nimeni on Tauno.

Äänestä

Nimeni on Aabraham ja asun beetlehem!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyuiotyuityiuyt kirjoitti:

Kirjoita otsikko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu