http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031621196229_uu.shtml
Oletteko naiset todellakin noin tyhmiä
Nainen menetti rahansa
10
271
Vastaukset
- Stupid_Spoiled_Whore
Ollaan.
- Ikis__M
Suomalainen nainen on äärimmäisyyksien ihminen, se tahtoo aina toteuttaa vain ääripäät. Se joo maksaa jännämiehestä valtavia summia tai vaatii vähemmän jännää maksamaan itsestään valtavia summia. Mikään tasaisien hyvä oleminen niin että kumpikin saisi suunnilleen saman verran kuin antaa ei ole suominaisen juttu 2000-luvulla. Se on mieluummin yksin kuin tasapuolisessa suhteessa, renkaatkin kun voi vaihdattaa ostopalveluna.
- Nnnaaiinennn
Aivan. Kaikki tai ei mitään. Se on hintana elämän.
- eitsiisustaas
Riittää kun on ulkomainen mies, niin vähäinenkin järki jättää näköjään.
- aikuinenmies-
Minusta tuo on pelkkää tyhmyyttä.
- Ghku
Ei vain naiset.
- strap_on_dildo
Itte oot. :D
- Maksaja
Tässä tapauksessa akka menetti omat rahansa, mutta päättäjinä he kuluttavat turhuuteen veronmaksajien rahoja ja se on todella ongelma.
- notgoodenough
Yhden ihmisen kömmähdyksen perusteella koko tämän edustaman sukupuolen leimaaminen se vasta typerää onkin... Emmehän me kaikki miehetkään ole yhtä typeriä, kuin aloittaja.
- asioistatietävätaho
Naiset on tyhmiä. Me miehet olemme viisaita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle222728Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A81757Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671709Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1191632Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.491607Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell931554Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.701419Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001225Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311168En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521106