Nainen menetti rahansa
Atm32
10282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ollaan.
Suomalainen nainen on äärimmäisyyksien ihminen, se tahtoo aina toteuttaa vain ääripäät. Se joo maksaa jännämiehestä valtavia summia tai vaatii vähemmän jännää maksamaan itsestään valtavia summia. Mikään tasaisien hyvä oleminen niin että kumpikin saisi suunnilleen saman verran kuin antaa ei ole suominaisen juttu 2000-luvulla. Se on mieluummin yksin kuin tasapuolisessa suhteessa, renkaatkin kun voi vaihdattaa ostopalveluna.
Aivan. Kaikki tai ei mitään. Se on hintana elämän.
Riittää kun on ulkomainen mies, niin vähäinenkin järki jättää näköjään.
Minusta tuo on pelkkää tyhmyyttä.
Ei vain naiset.
Itte oot. :D
Tässä tapauksessa akka menetti omat rahansa, mutta päättäjinä he kuluttavat turhuuteen veronmaksajien rahoja ja se on todella ongelma.
Yhden ihmisen kömmähdyksen perusteella koko tämän edustaman sukupuolen leimaaminen se vasta typerää onkin... Emmehän me kaikki miehetkään ole yhtä typeriä, kuin aloittaja.
Naiset on tyhmiä. Me miehet olemme viisaita.