Lentokoneella ivaloon

Olisko naisia tiedossa torstai-perjantai välinen yö,saamelaiset naiset kiinnostais.Viiniä ja ruokailua ja seurustelua.
6142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sulle ei saamelaiset naiset antaudu. Vetele käteen.

Äänestä

Taisit joutua vetään käteen?

Äänestä

Yksi antoi,söi myös.

Äänestä

Tulen taas uudestaan toukokuussa.

Äänestä

Löytyyköhän täältä fiksua vastaajaa. Miten jäätilanne Inarilla ja Lemmenjoella. Kanoottikuume päällä jo.

Äänestä

Ei kannata tulla. Poromiehet nussii tejät eestä ja takkaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ron23 kirjoitti:

Olisko naisia tiedossa torstai-perjantai välinen yö,saamelaiset naiset kiinnostais.Viiniä ja ruokailua ja seurustelua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu