Naiset pakottaa tilaamaan extratulista

Ikis__M

Huonostihan siinä sitten voi käydä:

http://www.mtv.fi/lifestyle/makuja/artikkeli/jonny-yritti-tehda-vaikutuksen-treffikumppaniinsa-ravintolassa-pieleen-meni-ja-pahasti/5800526

Myötätunto on kyllä tuon kiltin & kunnollisen miesrraukan puolella. Vaikka hän kiltisti haki naisen kotoaan veloittamatta edes bensakorvauksia hän tiesi että länsimainen nainen on niin jännän perään ja vaativainen että oli suorastaan pakotettu huijaamaan tuossa mausteasiassa, eihän naiselle olisi kelvannut mikään tavallista peruskanaa tilaava jamppa.

"Nando's vitsaili aiheesta myös Twitterissä: "Fakta: Meillä käy usein miehiä treffeillä, jotka tilaavat maustamatonta, mutta pyytävät meitä laittamaan ekstratulisuutta kuvaavan lipun ruokaansa. "

Tuommmoisiksi huijareiksi ne naiset meitä pakottaa väistämättä.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näinluin

      Tarinan opetus: Pyytäkää heti bensarahat, ennenkuin auto on liikkunut senttiäkään.

      • Ikis__M

        Tuo lienee totta. Jos kiltti mies olisikin jämäkästi vaatinut jo lähdössä bensarahaa ei nainen tietenkään olisi ollut valmis maksamaan vaan olisi repinyt jännän itsevarman miehen "joka tietää mitä haluaa" suoraan makkariinsa ja sitten jälkeenpäin lämmittänyt sille mikrossa pakastepizzaa, näin olisi tuliset kastikkeet jääneet nauttimatta.


    • Ei oillut naisen vika että mies ei kestä tulista ruokaa

      • Mä en ymmärrä miten mikään tuosta episodista voisi olla naisen vika xD


    • epänormaali.sikiö

      Naisen vika on olla nainen. Teet mitä vaan niin naiusta syytetään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      89
      2523
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1413
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      933
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      105
      804
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      716
    Aihe