Kevät tapaamiset.

Oli mukava jutella. Jokin liikahti sisälläni talven jälkeen. Onneksi emme tapaa enää. Se olisi jo liian vaarallista.
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täällä hän kulkee, tuolla hän menee taas. Dippa dappa dei, dippadei. No problemos. Hyvää pääsiäisen aikaa. Dippaa dappaa, dippa dappa dei.

Äänestä

Gschock oikeassa. Iloisella mielellä mennään ja hymyillään, kun tavataan.

Äänestä

Gschockilla on relevantit mielipiteet ja asiat kunnossa. Esimerkillinen G-Schock auttaa, kun apua pyytää.

Äänestä

Siis Gay Schock pitää minkä lupaa.

Äänestä

Yes sir alkaa polttaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gschock kirjoitti:

Oli mukava jutella. Jokin liikahti sisälläni talven jälkeen. Onneksi emme tapaa enää. Se olisi jo liian vaarallista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu