Oletteko huomanneet korrelaatiota. Onko se positiivinen vai negatiivinen korrelaatio?
Dodge Ram ja Pillunsaanti
11
<50
Vastaukset
Ilman muuta. Kun olin sinkku, ajoin aina autoni sisälle baariin ja ajelin sillä tanssilattiaa ympäri.
- siinä.sulle.laatiota
Dodge-miehet ei pohdiskele mitään vitun korrelaatioita vaan NUS-NUS-NUSSII!
Ajoin Dodge Ram Vanilla kerran kun käytiin festareilla. Kyllähän se siellä leirintäalueella parit kehut sai. Se oli tosi kätevä, tilaa riitti. Leppoisa ajaa ja tehoa oli paljon. Hieno tunne kun sellainen helvetinmoinen möykky kiihtyy kuitenkin aika hyvin. Silloin käy bensatankissa pyörremyrsky.
super-atm kirjoitti:
Isot äänet https://www.youtube.com/watch?v=rQKBN4lR5Lw
Huh Huh! Enpä ole kokenut tuollaista kun ajan vain Helkama Ainottarella.
164cmM kirjoitti:
Huh Huh! Enpä ole kokenut tuollaista kun ajan vain Helkama Ainottarella.
Oot päässyt polkemaan neiti Ainotarta. Taisi tulla polkiessa hiki pintaan.
super-atm kirjoitti:
Oot päässyt polkemaan neiti Ainotarta. Taisi tulla polkiessa hiki pintaan.
Kyllä tulee. Krapulassa meinaa tulla slaagi kun kunto ei riitä tämmöisellä pallerolla polkemaan.
- Turo_on_Helkama
164cmM kirjoitti:
Kyllä tulee. Krapulassa meinaa tulla slaagi kun kunto ei riitä tämmöisellä pallerolla polkemaan.
Etkö pelkää, että siinä polkiessa pallit liiskaantuu, muutut homoksi ja kasvissyöjäksi ja alat kannattaa feminismiä, kierrätystä ja monikulttuuria?
Tätä asiaa kannattaa kysyä Bicky Royal-mieheltä, sillä hän taitaa olla palstalla ainoa, jolla on ollut Dodge Ram. Bicky muuten kertoi mulle vaihtaneensa Ramin Chevyyn:))
- Äädämi1111
Dodge Ram on paska auto muuten kuin pillunsaannillisessa mielessä. Koeajoin kerran ja päätin olla ostamatta. Ja niinhän siinä kävi, että pillu jäi saamatta.
Toinen hyvä konsti on moottoripyörä. Jopa naiset yrittää iskeä, toista naista. x)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632152Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51815Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2381314En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71960Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.88950Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21875Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?141834Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39740- 19736
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93709