Kännipäivitys BEM

On se muuten säälittävää ja surkuhupaisaa, kun miehensä vierellä oleva mies rupeaa pitämään silmäpeliä toisen (minun) kanssa.

Välillä muka venyttelee ja työntää rintojaan eteen ja sitten katsoo minuun.

Tekisi käydä puhuttelemassa tulevaa aisuria, että herää pahvi.

8

244

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • abckissakäveleetikapuita

      Sitä kutsutaan HOMOKSI.

    • Palstanainen

      Bem on salahomo? Tulkaa kaikki muutkin palstamiehet kaapista.

    • =DDD......kai se on ihan hetero ;D......tainnu tulla kirjootus virhe.....noh, aamulla kokee yllätyksen... ;P

    • karooo1991

      Homoutta se valitettavasti on!

    • Yökyöpeli1

      Mitä jos mies oli IkisM ja mies manboobseineen Ex----pua?

      Mitä Bem ylipäätään teki homobaarissaa?

      • Aika paha =DDD.....lyhyt ja ytimekäs tarina.....toi loppu oli paras......jäi kutkuttavaan kohtaan. Täytyneepä odotella tarinan seuraavaa osaa. ;D


    • Hah hah X-D. Olipa sattunut kännipäivitykseen kunnon kännimoka. Todellakin tuo rintojaan esittelevä henkilö oli nainen ainakin päällisin puolin.

      Päädyin viime yönä pesunkestävään hipsteriyökerhoon, jossa pipopäisiä miehiä oli riittämiin.

      Eroina tavalliseen yökerhoon oli, että musiikki oli hipsterimusiikkia. Tunnetut hitit vuosien varrelta puuttuivat lähes kokonaan. Äänentoisto oli todella hyvä tuollaiseksi paikaksi. Ääni tuli lujaa, mutta hyvin.

      Porukka ei ollut niin kännissä, kuin vastaavissa paikoissa yleensä. Naiset eivät pukeutuneet paljastavasti. Naiset myös juttelivat helpommin kuin yleensä. Meno oli kansainvälistä, kuten kai tällaisissa paikoissa monesti on.

      Samat pariutumisen lait kuitenkin pätevät näköjään myös hipstereiden joukossa. Komea mies menestyy, oli hipsteri tai ei. Itse kun en ole kovin luovasti pukeutunut, vaan enemmän sellainen siistin asiallinen.

      Sitten se ehkä päivityksen tärkein osa.

      Kyllä, parikin nuorta naista oli illan aikana läheisemmässä kontaktissa kanssani. Tällä kertaa molemmat löytyivät baaritiskiltä. Toinen nainen tuli itse tarkoituksella viereeni ja alkoi kyselemään kuulumisia ja toisen kanssa aloitin jutun itse

    • 13cm

      Pönttö.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      123
      1195
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      884
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      87
      757
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      19
      716
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      697
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      276
      675
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      107
      614
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      32
      573
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      543
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      113
      502
    Aihe