Hämärän_rajoilta nimimerkin naama!

https://www.youtube.com/watch?v=b7NjRDm6r-4
Näkyy tuossa välillä.
Ei ihme jos ei naiset perässä juokse. HC-ätmiys näkyy naamasta...
10224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sillähän oli välillä kierrossa kolmekin naista yhtäaikaa.

Äänestä

Runopojan näköinenhän tuo - hipsterilikat tykkää..

Äänestä

Ei naamataulussa mitään vikaa ole. Käytännössä naiset erottavat muutamat komistukset ja täydet rumilukset - muut ovat enemmän tai vähemmän siltä väliltä. Parta korostamaan leukaa ja sopivat lasit päähän, sillä pääsee alkuun.

Suurin ongelma on siinä että hämis on lyhyt ja hintelä, kuten minäkin. Suosittelen salia, koko vartaloon lihaksia ja erityinen keskittyminen hartioihin. Ei auta rajattomasti koska naiset preferoivat geneettisesti isoja miehiä, mutta vähän kuitenkin.

Ulkonäön osalta lähdetään takamatkalta, mutta jos löytyy statusta niin se ei ole ylitsepääsemätön ongelma. Hämiksen kannattaisi käyttää hyväkseen huomattavia musiikillisia lahjojaan ja jonkinlaista asemaa youtubekulttuurissa. Hipsteritytöt ja nörttitytöt voisivat tykätä.

Ja kyllähän äly myös auttaa, ei siitä mihinkään pääse.

Äänestä
  • Muuten asiaa mutta ei tuolla kaverilla ole mitään asemaa tubekulttuurissa. Katsoinmuutaman videon ja kanavan etusivun. Videoiden katsojaluvut on olemattomat ja tilaajia on vain pari sataa. Niistäkin suurin osa on todennäköisesti kanavan pitäjän omia ns. sockpuppetteja sillä jos videoissa on kommentteja ne on aina parilta samalta nimimerkiltä.

    Äänestä

  • täysinobodytuoon kirjoitti:

    Muuten asiaa mutta ei tuolla kaverilla ole mitään asemaa tubekulttuurissa. Katsoinmuutaman videon ja kanavan etusivun. Videoiden katsojaluvut on olemattomat ja tilaajia on vain pari sataa. Niistäkin suurin osa on todennäköisesti kanavan pitäjän omia ns. sockpuppetteja sillä jos videoissa on kommentteja ne on aina parilta samalta nimimerkiltä.

    Ei mikään Piuuudipai!

    Äänestä

Kaikin puolin ok kaveri..

Äänestä

Itse tiedän yhden 35v miehen jonka pärstäkerroin on aika samanlainen kuin videon miehellä mutta kyseinen mies on vain 164 cm pitkä, puhevikainen, kaljuuntuva, karvainen ja pallomahainen. Silti kyseinen mies on seurustellut useampaan otteeseen elämänsä aikana, ensimmäisen kerran yläasteikäisenä.

Äänestä

Lemmy soitti kyllä parempaa bassoa.

Äänestä
  • Yleensä alalla kuin alalla ammattilaisilla on paremmat vehkeet kuin harrastelijoilla, ainakin jos harrastelija ei satu olemaan varakas.

    Äänestä

Muuta Tsadiin! Laitetaan sun lahjas kukkimaan...

Sä oot oikeestikin lahjakas jantteri. Harmi jos jää sinne peräkammaríin... :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitäslöytyikään kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=b7NjRDm6r-4
Näkyy tuossa välillä.
Ei ihme jos ei naiset perässä juokse. HC-ätmiys näkyy naamasta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu