niin miksi ette mene treffeille tai edes tapaa jos katsottaisiin missä jokainen asuu ja jokaisella paikkakunnalla sovitaan paikka jossa tavataan niin ymmärrän jos oikeasti ei ole sinkku ja sanotaan en tapaa ketään palstoilta en kerro missä asun en ikää sano oikean sinkun suusta en ymmärrä ja moni hakee neteistä seuraa niin miksi oikea sinkku ei halua tavata koti kaupungista toista sinkkua minusta sama millai tapaa pää asia on löytää kumppani ja oikea rakkaus kyllä minusta on sama tapaako tinderissä siwan kassalla tai täältä ja mitä hävettävää siinä on jos sanoo esim nyt keksitty paikka huomenna olen kahvilla imatran nesteellä klo 12.00-13.00 ja ketä kiinnostaa niin tulee juttusille sama kuin baarin tiskillä facebookissa tai tansseissa
oikeat aidot sinkut
4
292
Vastaukset
- sataa
Mennään mennään.Netissä taas joku mies pyysi rouvat 2 juttukavereikseen.Outoa,kun juuri toinen oli mun kaveri ja toinen haukkui unohtumattomasti.Olisikohan tuo mies naisen sielunkumppani.
No siis virkistymään vaikka taidenäyttelyihin. - Leikitäänkotia
JA miksi sinkkuus pitäisi tuhota ? Satunnaista seuraa löytyy hyvin joten sitoutuminen ja kotileikki eivät tule edes mieleen.
- apukoulussakoOlet
Apua!! Miten aikuinen ihminen voi kirjoittaa noin?? Ei isoja alkukirjaimia, ei pilkkuja, eikä pisteitä. Tuollainen kirjoitustyyli kertoo kyllä aika paljon ihmisestä. En ikinä vastaisi miehelle, joka kirjoittaa noin.
- MuutaEiOlekaan
Täällä on Kukonhiekka, mutta miehet eivät tanssi :(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053161Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391610Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951462- 921369
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461324Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561236Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803