Tilasin taksin!

Koska täällä on taas niin köyhää, niin lähden seikkailemaan tuonne pääkaupunkiin...josko sieltä löytyisi haastetta elämään.

Osta/Myy/Vaihda
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missä korvessa sä oikein asut?

Äänestä
  • Aloittaja

    Asun Eirassa


    tama viesti on kirjoitettu iPhonesta ja taksin takapenkiltä

    Äänestä

Asun Lievestuoreen

juappojen saattohoitokodissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


modelli kirjoitti:

Koska täällä on taas niin köyhää, niin lähden seikkailemaan tuonne pääkaupunkiin...josko sieltä löytyisi haastetta elämään.

Osta/Myy/Vaihda

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu