Kuumottava kiiman tunne

Olettekos muut miehet kokeneet sellaista kun munissa tuntuu paisuvan ja koko naama tuntuu kuumalta kun panetus iskee hemaisevan naisen vieressä!
3134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En tiedä, mutta useat miehet tuntuvat hikoilevan kovin seurassani, nuoret varsinkin, hetken kuluttua haiskahtaa, kuinka deodorantti on pettänyt. Liittyykö samaan asiaan?

Äänestä
  • Minäkin olen kokenut tätä samaa. Ovat niin lutusia, mutta liian nuoria.

    Äänestä

  • eiehkäminulle kirjoitti:

    Minäkin olen kokenut tätä samaa. Ovat niin lutusia, mutta liian nuoria.

    Onhan se söpöä.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KuumaPaisuvainen kirjoitti:

Olettekos muut miehet kokeneet sellaista kun munissa tuntuu paisuvan ja koko naama tuntuu kuumalta kun panetus iskee hemaisevan naisen vieressä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu