Erästä työntekijää kiusattiin paikassa,jossa olin työharj. Tämä kiusattu purki sitten minuun pahan olonsa. Säkätti ihan joutavista. Sitä paitsi pitääkö opiskelijan raataa kun on oppimassa ja tekemässä näyttöä??? Siis totta kai tein samoja töitä kuin he ja oma-aloitteisesti , mutt@ miksi minuun purettiin pahaa oloa?
opiskelijan roolissa..
viatonuhri
1
259
Vastaukset
- täältäpesee
Ite oon aika suorapuheinen opiskelija ja varmasti sanoisin näin-olen täällä oppimassa ja teen työtä ilman palkkaa,täällä tuntuu olevan huono ilmapiiri joten tuskin haen tänne töihin,onneksi on muitakin paikkoja jossa opiskelijat otetaan hyvin vastaan.jotain tohon tyyliin antaisin palautetta.vanhat katkerat ämmät ainakin osaa olla tosi ilkeitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869