Jatka lauseita

Hampuusilehtinen on...

Määmy on...
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hampuusilehtinen on... ihminen

Määmy on... itsetuntovajaa nikkivoro

Äänestä
  • .

    "Hampuusilehtinen on viimeisten wirallisten tutkimusten jälkeen 50 %:sesti duunari!!!1!1!1!1!11!!!!!!!"

    har!11

    .

    Äänestä

  • 50prossaa---- kirjoitti:

    .

    "Hampuusilehtinen on viimeisten wirallisten tutkimusten jälkeen 50 %:sesti duunari!!!1!1!1!1!11!!!!!!!"

    har!11

    .

    Persuhörhö rasisti ja ätmi. :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rietasheittiö kirjoitti:

Hampuusilehtinen on...

Määmy on...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu