Palstalla on kompromissi, vihdoinkin, nyt kurpat tunnnustavat tosiasiat.
57v miehet saavat 20v nuoria naisia
Palstatotuus
29402
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Pakko kai se on uskoa, jos naisetkin sen myöntävät tuolla tapaa.
No niinhän se palstatotuus nimenomaan meneekin, että miehen MA nousee iän myötä ja 57v miesten ei tarvitse enää tyytyä ikäisiinsä, vaan huomattavasti heitä nuorempiiin naisiin.
Ei kiinnosta 57 vuotiaat t.20v
Myöhäistä enää kieltää. :)
myöhäistä sinun enää saada 20 vuotiasta
Hyväksi käytetty pappa ei välttämättä kehtaa valittaa julkisesti.
Hirveää naisvihaa. :( Sanot että naiset ovat hyväksikäyttäjiä, vaan sehän myös olisi palstatotuus. :)
Kaikki yli 50v miehet eivät saa /- 20v naista(tyttöä) muutakuin väkisin otamalla --- jos seisoo sittenkään. Kysy vaikka persuilta ja muilta peräkamarin maahanmuuttokriitikoilta. Eivät saa pesää ja "mamut vie naiset"!
Kato ne on massimiehet jotka noita bimboja kiinnostaa. Rahoittavat opiskelunsa ja reissaamisensa/bailaamisensa tuon hölmön ja vapaaehtoisesti hyväksikäytettävän sponsorinsa lompakosta lypsämällä.
Aina voi haaveilla, mutta totuus paljastuu kun katsoo/menee ulos..
Joo, ei niillä tosielämän 57 v ukkeleilla yleensä kyllä näy kaksikymppisiä kainalossa tuolla katukuvassa tai jos harvoin näkyy, niin kyseessä on ostomorsian Thaimaasta. Rikkaat julkkikset on sitten eri juttu. Rahalla saa.
On ollut asumassa luonani vuoden 22v,nätti ja kurvikas,pitkät mustat hiukset,163cm ja kiihkeä. Käy työssä ja kokkaa minulle hyvät ateriat ja sitten tulee kainaloon sohvalle illaksi,mutta ihanaa on öisin. Puhuu vain rakkaudesta,mutta en mene toista kertaa,kun 25v riitti ja en ole edes varakas,mutta kuulemma haluttavan näköinen,vaikka 50v ja 184cm,hoikahko,vaalea hiuksinen. Mutta toisinaan minulle riittää,kun viikonloppuna viisikin kertaa yössä,ei tarvita viagraa,eikä muutakaan,mutta halut tulee heti,kun minun 22v keikuttaa hellan vieressä ja kiusaa minua. On ihan toita,kuin naida yli 50v kuivaa mummulookin fitnesnaista
Ja,ettei kenellekkään jää epäselväksi,niin minun 22v naisystäväni on suomalainen
Ja sä vissiin tosissas kuvittelet, että joku mukamas uskoi ton sun tarinas.
No te viisikymppiset ukot varmaan pidätte ne nuoret tyttöystävänne tiukasti neljän seinän sisällä, kun katukuvassa ei juuri koskaan näe teidän ikäisillä nuorta seuraa. Poikkeuksena taas ne julkkikset. Vai eivätkö ne nuoret kehtaa näyttäytyä teidän kanssa julkisesti? Pelkäävät kai, että kaverit nauraa...
Nuori naisystäväni käy joka päivä töissä ja kaupan kautta,tekee illaksi syötävää,ei siinä paljon ehdi työssäkäyvät näytteleen itseään runkkareille. Ja viikonloppuna ulkoillaan yhdessä ja kun kumpikaan meistä ei juo,niin miksi menisimme diskoon tai muualle katsomaan,kun muu kansa örveltää ja tappelee taksijonossa,mieluummin olemme kotona ja nautitaan. Ennen sitä naitiin edestä ja takaa,mutta nykynuoret vain v....n päällä makaa ja kun ei saa naista tyydytettyä,niin lyödään ja mennään kavereitten kanssa kaljalle
Löysit välimerkit? Tunnistaa samasta soodasta mitä pukkaat.
No ei sun juttujas kukaan usko. Suomalaiset parikymppiset naiset ei osaa tai edes halua osata tehdä ns. naistentöitä, eli laittaa ruokaa, siivota jne... Just ja just olisin voinut uskoa, jos olisit väittänyt sen nakkaavan valmishampurilaisen mikroon vain itselleen. Sinä jos olisit pyytänyt ruokaa, niin olisi alkanut kimittää vihaisesti että "tuossa on mikro - lämmitä itse! Minä mikään palvelija ole..."
https://www.telsu.fi/5d: vaimoni on puuma
Huppista.
57v komea charmantti miljonääri: Ehkä
57v autistinen neitsytsetä: Ei ikinä!
Ja irl se komea ja charmantti miljonäärikin saisi noin kolmikymppisen naisen, ei parikymppistä.
Myönnät siis, että parikymppinen nainen on tasokkaampi kuin kolmekymppinen? Tosin kyllä se miljonääri saa parikymppisiä mielinmäärin vaikka olisi lihava ruma ukko.
Tietysti nuori nainen on tasokkaampi ihan yhtälailla kuin nuori mies. Siitä syystähän kaiken maailman formula -kuskit, jääkiekkoilijat, jalkapalloilijat jne. komeat ja nuoret urheilija -tähdet saa ne parikymppiset malli -kaunottaret. Nuo iäkkäämmät rikkaat miehet saa sen kolmikymppisen juoksunsa juosseen, entisen huippumalli/NHL -kiekkoilijan vaimon, jolla on jo lapsiakin tehtynä sille todelliselle alfa -miehelle... Kun nämä lisääntymis -asiat on hoidettu ja saatu laadukkaan miehen siittämät laatu -lapset, voi alkaa elätiksi rikkaalle iäkkäämmälle miehelle.
Huh... onneksi tämä tosiasia ei pätenyt silloin kun itse olin 20. Vielä en ole bongannut yhtään tällaista paria, mutta mielenkiinnolla odotan. Lupaan raportoida.
Totta. 50v jyystärikaverinikin panee 23v salikissaa
Vaikka saisi sua jyystää? Eli ei sittenkään miehen arvo parane vanhetessa.
Oikeasti se panee sinua perseeseen. Kaksi komeaa harmaahapsea salilla ja kaikkea.
Voi olla palstalla totta, mutta oikeassa maailmassa jotain ihan muuta..
Kyllä se niin on että 76-vuotiaat saavat parikymppisiä. Fakta.
Käyhän tuo nykyään toisinkin päin, ellet ole tajunnut trollisein:) Se, kun on sitä tasa-arvoa! Hyvää Vappua ukkorähjä.