kenessä palsta naisessa on kumppaniksi

kun on kirjoitellut tänne ja saanut jonkin kuvan heistä niin kenestä saa hyvän puolison ja kenestä pienellä koulutuksella ja ketä tarvis vähän enemmän ja kovempaa koulutusta mutta kuiteskin voisi saada hyvän kumppanin ja kestä ei saa yhtään mitään tai ehkä kerran reijäksi
10236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

susta on kerta reijäksi ei muuksi

Äänestä

Tämän palstan naiset ovat liian lihavia ja vanhoja että niistä olisi edes kertapanoiksi.

Äänestä

olisi _jos_ EI olisi VARATTU !

Äänestä
  • ???????

    Äänestä

  • Mitäää kirjoitti:

    ???????

    = joku varttu nainen kiinnostaisi jos ei olisi varattu.

    Äänestä

On täällä paljon hyviä naisia jotka kelpaa jollekkin komealle axl smithille

Äänestä

No ei kyllä kenestäkään. Jännäjennoja kaikki tyynni.

Äänestä

Palstan naiset kelpaa panoksi.

Äänestä

Kuinka moneen osaan minua ollaan laittamassa? :)))

Äänestä

Kyllä varmaan aika monestakin voisi olla kumppaniksi jos vain löytävät mieleisensä miehen, jos helka onnistui niin onnistunevat muutkin muuttamaan itsensä ihan inhimillisiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketä.hyvä kirjoitti:

kun on kirjoitellut tänne ja saanut jonkin kuvan heistä niin kenestä saa hyvän puolison ja kenestä pienellä koulutuksella ja ketä tarvis vähän enemmän ja kovempaa koulutusta mutta kuiteskin voisi saada hyvän kumppanin ja kestä ei saa yhtään mitään tai ehkä kerran reijäksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu