Kerrohan IHAN rehellisesti
just_me_myself_and_i
11195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kasvojen ulkonäkö ei ole erityisen hyvä, pituus ei ole erityisen hyvä, koulutus ei ole erityisen hyvä, työni ei ole erityisen hyvä, ääneni ei ole erityisen matala, en ole erityisen hauska tai sosiaalinen.
Vaikeus löytää 'livenä' hengenheimolaisia, kaipaisin ihmissuhteisiin syvyyttä pinnallisen ja kiireisen työelämän vastapainoksi..
Olen liian älykäs höttökikatukseen..... lisäksi minua panettaa aina , älykkäästi.
Ihan rehellisesti, sitä tuskin pystyisin tähän koskaan, millään ajalla, kirjoittamaan tyhjentävästi. Siihen liittyy niin moninaisia asioita.
Ja siksi toiseksi, en ole ihan varma sinkun määritelmästäkään.
Typerin kommentti mitä voi olla. Miksi pitää kommentoida ettei tahdo vastata kysymykseen.
Ei kukaan ole siinä mielessä kiinnostunut ja jos oliskin niin jossain huitsin kaukana ehkä. Toisaalta ei vaan tapaa ketään kiinnostavia nykyisin.
Koska kukaan ei välitä. Jos vuodattaisin tähän sydämeni, sitä ei edes huomattaisi.
Olen keskusteleva ja syvällinenkin mies. Tykkään siitä, että naisella on kykyä keskustella tunteista ja kohdata toinen syvemmällä tasolla. Tuntuu vaan olevan tosi harvinaista, että sellaisen ihmisen kohtaisi. Harmittavan usein tällainen keskusteleva suhde ajautuu kaveritasolle.
miksi ottaisin ajokoiran kärsimään kun en metsästä,miksi ottaisin miehen kärsimään kun minulla ei ole seksuaalisia tarpeita.
Onhan niitä aseksuaaleja miehissäkin.. ;)
Päästin vapaaksi yhden sellaisen n.10 vuotta sitten. Muuten oli "miehennäköinen" jopa ja fiksu. Niin se näyttää menevän vain, että joku vika pitää kullakin olla.
Luontoäiti oli vain päättänyt kohdalleen muita intressejä kuin peitonheiluttelun.
Toivon hyvää kaikille aseks.. Mutta suosittelen alusta alkaen rehellisyyttä. Tällöin mahdollinen kumppani ei koe oloaan huijatuksi myöhemmin. (mulle paljastui totuus 4 vuoden jälk.saman katon alla)
Oikeus parisuhteeseen ja rakkauteen on kuitenki meillä kaikilla.. Jos vain sopiva kumppani löytyy.
Olen sinkku koska en löydä tarpeeksi kaunista naista itselleni. Aiemmin seurustelin mutta jätin naisen koska se eiollut tarpeeksi kaunis