Kerrohan IHAN rehellisesti

miksi olet sinkku??

http://tinyurl.com/hjym8u2
11195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kasvojen ulkonäkö ei ole erityisen hyvä, pituus ei ole erityisen hyvä, koulutus ei ole erityisen hyvä, työni ei ole erityisen hyvä, ääneni ei ole erityisen matala, en ole erityisen hauska tai sosiaalinen.

Äänestä

Vaikeus löytää 'livenä' hengenheimolaisia, kaipaisin ihmissuhteisiin syvyyttä pinnallisen ja kiireisen työelämän vastapainoksi..

Äänestä

Olen liian älykäs höttökikatukseen..... lisäksi minua panettaa aina , älykkäästi.

Äänestä

Ihan rehellisesti, sitä tuskin pystyisin tähän koskaan, millään ajalla, kirjoittamaan tyhjentävästi. Siihen liittyy niin moninaisia asioita.

Ja siksi toiseksi, en ole ihan varma sinkun määritelmästäkään.

Äänestä
  • Typerin kommentti mitä voi olla. Miksi pitää kommentoida ettei tahdo vastata kysymykseen.

    Äänestä

Ei kukaan ole siinä mielessä kiinnostunut ja jos oliskin niin jossain huitsin kaukana ehkä. Toisaalta ei vaan tapaa ketään kiinnostavia nykyisin.

Äänestä

Koska kukaan ei välitä. Jos vuodattaisin tähän sydämeni, sitä ei edes huomattaisi.

Äänestä

Olen keskusteleva ja syvällinenkin mies. Tykkään siitä, että naisella on kykyä keskustella tunteista ja kohdata toinen syvemmällä tasolla. Tuntuu vaan olevan tosi harvinaista, että sellaisen ihmisen kohtaisi. Harmittavan usein tällainen keskusteleva suhde ajautuu kaveritasolle.

Äänestä

miksi ottaisin ajokoiran kärsimään kun en metsästä,miksi ottaisin miehen kärsimään kun minulla ei ole seksuaalisia tarpeita.

Äänestä
  • Onhan niitä aseksuaaleja miehissäkin.. ;)
    Päästin vapaaksi yhden sellaisen n.10 vuotta sitten. Muuten oli "miehennäköinen" jopa ja fiksu. Niin se näyttää menevän vain, että joku vika pitää kullakin olla.
    Luontoäiti oli vain päättänyt kohdalleen muita intressejä kuin peitonheiluttelun.

    Toivon hyvää kaikille aseks.. Mutta suosittelen alusta alkaen rehellisyyttä. Tällöin mahdollinen kumppani ei koe oloaan huijatuksi myöhemmin. (mulle paljastui totuus 4 vuoden jälk.saman katon alla)
    Oikeus parisuhteeseen ja rakkauteen on kuitenki meillä kaikilla.. Jos vain sopiva kumppani löytyy.

    Äänestä

Olen sinkku koska en löydä tarpeeksi kaunista naista itselleni. Aiemmin seurustelin mutta jätin naisen koska se eiollut tarpeeksi kaunis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


just_me_myself_and_i kirjoitti:

miksi olet sinkku??

http://tinyurl.com/hjym8u2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu