Hyvää seksiä tarjolla

hyvääseksiätarjolla

Etsinnässä hyvästä seksistä kiinnostunutta naista. Monipuolisesti ja nautintojen saattamana... tätä sinulle antaa varmasti naista kunnioittava, huumorintajuinen, hauska ja osaava mies.
Ikää itselläni siis 46, ulkonäöllisesti nuorekas ja hyvännäköiseksikin sanottu. Mitoiltani 170/65, ei mitään kaljavatsaa. Ja kun joitain kuitenkin kiinnostaa varustus, niin ei tarvi pelätä ihan pikkupilin omaavaa miestä... hyvänkokoinen ja nautinnollinen ;)

7

347

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MinneJäi

      Minne jäi katri Heluna?

    • MickeyMousemulkunkera

      Mikki Hiiri isolla mulkulla siis.

    • tässäasianydin

      Mutta kun se pelkkä seksi ei kiinnosta ollenkaan. Pitää olla paljon tunteita, että seksi kiinnostaisi. Halut muuten nollassa. Muu läheisyys tärkeämpää. Pärjään hyvin ilman seksiä ja läheisyyttä jos ei ole tunteita ketään miestä kohtaan.

      • crux

        Miehet haluavat seksiä ja yrittävät myös saada sitä. Naiset haluavat tunteita ja läheisyyttä ja tekevät sen eteen...no, ehkä eivät juuri mitään mutta kärsivällisesti ainakin odottelevat.


      • crux kirjoitti:

        Miehet haluavat seksiä ja yrittävät myös saada sitä. Naiset haluavat tunteita ja läheisyyttä ja tekevät sen eteen...no, ehkä eivät juuri mitään mutta kärsivällisesti ainakin odottelevat.

        Ei kaikki miehet ole niin kuin sinä......eivätkä tietenkään niin kuin minä.....seksi ilman läheisyyttä ja aitoja tunteita on tyhjempää, kuin itsensä tyydyttäminen....joillekin..;P


    • Äitisnussija

      ime munaa

    • Kaikkikiimassa

      Muskeli Arnoltti ilmeisesti ilman korotettuja kenkänkantoja?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      121
      1821
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      126
      1579
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      76
      1365
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      30
      1302
    5. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      127
      1136
    6. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      47
      1011
    7. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1011
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      22
      987
    9. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      66
      858
    10. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      46
      783
    Aihe