Hyvää seksiä tarjolla

hyvääseksiätarjolla

Etsinnässä hyvästä seksistä kiinnostunutta naista. Monipuolisesti ja nautintojen saattamana... tätä sinulle antaa varmasti naista kunnioittava, huumorintajuinen, hauska ja osaava mies.
Ikää itselläni siis 46, ulkonäöllisesti nuorekas ja hyvännäköiseksikin sanottu. Mitoiltani 170/65, ei mitään kaljavatsaa. Ja kun joitain kuitenkin kiinnostaa varustus, niin ei tarvi pelätä ihan pikkupilin omaavaa miestä... hyvänkokoinen ja nautinnollinen ;)

7

283

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MinneJäi

      Minne jäi katri Heluna?

    • MickeyMousemulkunkera

      Mikki Hiiri isolla mulkulla siis.

    • tässäasianydin

      Mutta kun se pelkkä seksi ei kiinnosta ollenkaan. Pitää olla paljon tunteita, että seksi kiinnostaisi. Halut muuten nollassa. Muu läheisyys tärkeämpää. Pärjään hyvin ilman seksiä ja läheisyyttä jos ei ole tunteita ketään miestä kohtaan.

      • crux

        Miehet haluavat seksiä ja yrittävät myös saada sitä. Naiset haluavat tunteita ja läheisyyttä ja tekevät sen eteen...no, ehkä eivät juuri mitään mutta kärsivällisesti ainakin odottelevat.


      • crux kirjoitti:

        Miehet haluavat seksiä ja yrittävät myös saada sitä. Naiset haluavat tunteita ja läheisyyttä ja tekevät sen eteen...no, ehkä eivät juuri mitään mutta kärsivällisesti ainakin odottelevat.

        Ei kaikki miehet ole niin kuin sinä......eivätkä tietenkään niin kuin minä.....seksi ilman läheisyyttä ja aitoja tunteita on tyhjempää, kuin itsensä tyydyttäminen....joillekin..;P


    • Äitisnussija

      ime munaa

    • Kaikkikiimassa

      Muskeli Arnoltti ilmeisesti ilman korotettuja kenkänkantoja?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      47
      2824
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      24
      2088
    3. Yksi kuoli nokkakolarissa

      Asiasta YLEn verkkosivuilla uutinen klo 23.02. Oliko itsemurha?
      Oulainen
      20
      1755
    4. Helvetistä ei ole paluuta

      Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku
      Idän uskonnot
      372
      1312
    5. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      30
      1299
    6. Mikä on kaivattusi ammatti

      entäpä sinun? 💶
      Ikävä
      65
      1253
    7. Terveisiä vanhemmalle

      J-miehelle. Ehkä nähdään vielä 😉
      Ikävä
      49
      1003
    8. Järjetön Topi-ilta

      Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan
      Ähtäri
      20
      989
    9. Halutaan toisiamme

      Mutta se on Salaisuus❤️
      Intohimo
      45
      886
    10. Miksi nainen nukut huonosti

      Onko sulla jotakin huolia, vai jotakin miestäkö mietit? Vai tunnemaailmassako velloo? Ajatteletko koskaan minua? Paljo
      Ikävä
      65
      868
    Aihe