Kamala kampaamo kokemus kalliossa Studio Ysi

Lian

Huh kävin Studio Ysissä Kalliossa leikkaamassa hiukseni kampaajalla nimeltä Henna. Hänen suurin mielenkiintonsa oli itsessään, omissa hippi festareissaan ja tantrassa!!!
Olin ajatellut mennä hetkeksi kampaajalle rentoutumaan ja kaunistautumaan mutta lopputulos oli kamala ja samaan hintaan jouduin vielä kuuntelemaan kampaajan omista mieltymyksistä johonkin höpö höpö juttuihin. En missään nimessä voi suositella kyseistä paikkaa!!!!! Järkyttävä kokemus!!!

1

2228

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • I.hate.people

      Voi helv!!! Ompa ollut oikein 'rentouttavaa'.. Itsellä ollut joskus yli-uteliaita kampaajia joskus nuorempana Kuopiossa asuessa.. Kerran oli sellainen kampaaja joka leikkasi hiukset kuten itse uskoi että minulle sopii, olin monttu auki että ai, siis halusin tällaiset ja näytin kuvaa joka oli heidän omassa mallikirjassaan.. Myös kauneus salonkeja on ollut joka lähtöön.. Itsellä juuri erittäin paska kokemus eräästä 'salongista' joka mokasi kestopigmentoinnit eikä ota mitään vastuuta vaikka piti olla hyvinkin taitava ja koulutettu.. V-taa kuin pientä eläintä!!!

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      64
      3255
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3097
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2457
    4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      2207
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1913
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1810
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1616
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1415
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1300
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      81
      1132
    Aihe