oletko seurannut tai nähnyt baareissa

niistä samoista vakio naamoista jotakin niin onko sillä aina ne samat kaverit mukana tekevätkö joka baarissa käynti sitä samaa ovat kovia bilehileitä
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä se kysymys oli?

Äänestä
  • mitäs touhunnut kun ei ole näkynyt

    Äänestä

Kun ei tuosta kysymyksestä saa mitään selvää!!!

Äänestä

Jos tunnistaisin tyypit vakionaamoiksi, kävisin oletettavasti itse liian usein baarissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikö.heitä.tylsitytä kirjoitti:

niistä samoista vakio naamoista jotakin niin onko sillä aina ne samat kaverit mukana tekevätkö joka baarissa käynti sitä samaa ovat kovia bilehileitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu