kun katselet kaupungilla naisia niin toiset naiset on kauniita mutta ei seksikkyyttä lainkaan ja toiset naiset kauniita ja ihan pantavia mutta sitten välillä tulee täydellisiä naisia joissa on seksiä ja haluaisi rakastella ja saada siitä iki oman naisen ja kikkeli tykkää
mikä siinäkin on
luotan.kikkeliin
5173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Haluaisin nussia kaikkia naisia jotka eivät ole lihavia.
Minä nussin kaikkia naisia jotka eivät ole lihavia.
Kesä onkin mukavaa aikaa! Töissä en ole tekemisissä naisten kanssa, joten joskus onkin mukava erikseen lähteä keskustaan "kahville" katselemaan ja jututtamaan suomalaisia naisia. En ole kovinkaan ronkeli, mutta erityisesti mieleeni on iloinen ulkonäkö, reipas käytös ja tietysti kesämekot! Jos taas mallimittainenkin nainen tempaisee röökin huulilleen, siihen loppuu mun ihailu.
mekot ja hameet sopii naisille mutta itse pidän l-xxl naisista joku xl nainen ja tiukka mekko tai xxl nainen samoin on taivaallinen näky poltti taikka ei mutta laihat ei sytytä lainkaan niiden säärissä ja reisissä ei ole katsomista luut näkyy hyi mutta kurvikas kaunotar siinä on näky
Mikä siinäkin on, kun aikuinen mies ei osaa käyttää välimerkkejä? Onko hän jälkeenjäänyt vai muuten vain tyhmä? Huumoria tuo tuskin enää on.