http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001192913.html
Kyllä miehen kelpaa kun on komea ja rikas niin naiset antaa pillua.
Kyllä miehen kelpaa kun on komea ja rikas niin naiset antaa pillua.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Sai varmaan anaalia myös. Tavis ei saa edes pillua miltään malleilta, mutta Leo on taatusti saanut kaikki reiät käyttöönsä.
"Kyllä miehen kelpaa kun on komea ja rikas niin naiset antaa..."
Mutta oliko hän onnellinen, jos tarina on tosi? Hetkentyydytys ja jälleen uusi nainen. Lopulta naisista tulee kertokäyttökamaa? Eikö yksi hyvä suhde olisi parempi tai kuukausien suhde ja sitten uusi ihastus? Onko mies hirvittävän onnellinen sen jälkeen, että on saanut monelta naiselta niin kuin Leonardo?
Varmaan on onneensa kukkuloilla kun saa niin paljon pillua.
Ja kun vihdoin tänä vuonna voitti sen Oscar-pystinkin niin pillunsaannin määrä lie kasvanut entisestään. Joutuu vielä pian vieroitukseen pillun yliannostuksen takia.
Varmaan se yksi hyvä suhde tekisi onnellisemmaksi mutta sitä odotellessa 6 x victoria's secret malli ei ole huono vaihtoehto varmaankaan kun onttaa huomioon että naisten silmissä se tekee Leon vain entistäkin haluttavammaksi.
Ehkä se Leanordo saattoi nuorena kiinnostaa nuoria naisia, mutta on sen markkina-arvo nuorten naisten parissa laskenut. On olemassa naisia, joista on hieno olla sängyssä kuuluisan komean miehen kanssa. Eräällä itseni paljon vanhemmalla naisystävälläni oli tuttu nainen, jolle tavallaan elämän sisältö oli olla hyvin monen miehen kanssa. Minusta sillä olla monen kanssa ei ole oikein järkeä laajassa mitassa niin naisen kuin miehen kohdalla.
On seksuaalisesti erittäin aktiivisia naisia ja miehiä, mutta keskiverto-nainen ei ole mikään malli, joka hyppää noin vain jonkun filmitähden sänkyyn.
Nuori Leanardo oli haluttava, mutta ei ehkä enää niinkään tämä vanhempi. Ehkä hän yrittää todistella itselleen jotain näillä naisvalloituksillaan, jos tämä tarina pitää edes paikkansa.
Yksi hyvä suhde parempi kuin kuusi mallia orrella tai sängyssä! ;)
Joo no samaa mieltä minäkin itseasiassa olen kyllä vaikka tuo Leonardon valinta varmaan sopii hänelle. Sinusta olen kyllä kommenttiesi perusteella saanut positiivisen kuvan täällä palstalla.
Ja minä kun luin tänään, että sillä on nyt 41v miehenä 24v tyttöystävä tätänykyä, eli äläpä jauha paskaa. Toistavuotta seurustelleet.
Sanoin sen, että markkina-arvo on laskenut. Se saattaa tarkoittaa liioittelen sitä, että noin 1 prosentti maailman naisista saattaisi suostua sänkyyn Leonardon kanssa. Aikaisemmin se saattoi olla useita prosentteja, sillä hän oli tosi söpö 90-luvun lopulla. Tämä tarkoittaa sen, että rikkaana hänellä voi olla kymmeniätuhansia 20 naisia tarjolla mahdollisesti, mutta hänen markkina-arvonsa on laskenut, sillä olemuksesta näkyy se, että hän on yli 40 v.
Viestini on se, että hyvät nuoret miehet panostakaa kunnon suhteeseen ettekä ajattele James Bond- tai Leanardo-tyylisesti iskevänne mahdollisimman monta naista! Suhteiden määrä ei korvaa laatua! :O
"Viestini on se, että hyvät naiset panostakaa kunnon suhteeseen ettekä ajattele "huonon naisen" tyylisesti iskevänne mahdollisimman monta miestä! Suhteiden määrä ei korvaa laatua! :O"
..Naiset ensin... ;D
Onhan sillä joka viikonloppu eri naisia mutta se kertoo vaan siitä että naiset lutkailee ja jakaa pillua vähänkin varakkaille miehille rahasta.
Tommosia kaikki naiset ovat. Jos eivät ole pelimiehen haaremissa, ovat lesboja. Tai sitten molempia yhtäaikaa, niin ei tarvitse jakaa haaremissa vuoroja, vaan kaikki hoituu yhdellä kertaa.
Jos miehellä on pätäkkää niin, ettei itse tarvi persettään pyyhkiä, niin se luo naiselle turvallisuudentunteen ja kuvan pätevästä paritteluehdokkaasta. Muutenkin kaikkia vitun bimboja on tienvieret täynnä, niin ei se ainakaan mikään ihme ole, että irtoaa. Tosin Capriohan tuossa se tyhmin on. Mieshuora jos ihan näin suoraan sanotaan.
Pitääköhän edes paikkaansakkaan koko uutinen; luultavasti ei.
"niin se luo naiselle turvallisuudentunteen ja kuvan pätevästä paritteluehdokkaasta."
Totuutta aikast paljonkin...ja tätä status ja rahamiehet käyttävät hyväkseen....eikä se väärin ole, koska Ne naiset itsekin laskelmoivat tiedostaen tai tiedostamatta itsekin......Vakat&Kannet... ;P
Mitä (elokuva)taidetta se muka on jonka ainoa tarkoitus on tuoda mallipillua harvoille ja onnekkaille?
Hulluja nuo roomalaiset.
Leo ei ole komea, jos tulisi kadulla vastaan ei kiinnittäisi huomiota. On myös ylipainoinen. Kuuluisuus ja Hollywood-tähteys sekä rikkaus luovat sellaista hohdetta että se ratkaisee.
Leolla ei ole homma hanskassa, on kuin Elvis, nimeä ja rahaa on mutta elämänhallinta puuttuu. Tuollainen ''juhliminen'' itseasiassa ei ole juhlimista vaan jonkinlaista pakoa. Ymmärrettävää on se että tavalliset äijänräähkät pitävät tuota kadehdittavana.
Kymmenen vuoden päästä Leo on käynyt monet vieroitukset läpi ja tuskin on onnellisessa parisuhteessa, on sen verran vaurioitunut kaveri jo nyt.
Mitä mallityttöihin tulee, ovat varmaan käyneet läpi toistensa kanssa Leon hyvät ja huonot puolet ja nauraneet itsensä kipeiksi.
Irstailu ja rietastelu on nykyään trendikästä. No, olihan se jo sitä Rooman valtakunnassa 2000 vuotta sitten. Kehittyykö ihminen koskaan mihinkään?